Nr. 1. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 3. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 4. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 7. Dames, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 9. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 11. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 12. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 14. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 15. Dames, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 16. Heren, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 17. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 22. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 24. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 25. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 26. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 27. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 28. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 29. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 30. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 31. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 32. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 33. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 34. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 35. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 36. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 37. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 38. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open



Programmanr. 1
13-5-2018
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Lindsey BerghuisZv 441:06.402003001041:08.51+0,6761133.121:08.51
2.Bridget de BatZ & PC De Zeeuwse Kust 11:05.802004003821:09.84+0,7457633.301:09.84
3.Lotte PietermanZv 441:07.042003018381:10.07+0,6457134.831:10.07
4.Janne SlegersTempo Valkenswaard1:12.072004040901:12.27+0,6452034.161:12.27
5.Michelle van den HoofdakkerZv 441:09.552003027081:12.56+0,8051434.691:12.56
6.Merel MustersPsv1:13.162003040421:12.87+0,6150735.321:12.87
7.Nikki DoumaHellas-Glana1:13.422001022521:13.26+0,6749935.581:13.26
8.Imke BeekmanHellas-Glana1:11.902003019501:13.81+0,7748836.141:13.81
9.Elise BamsZwemclub Eijsden1:16.652005008341:14.86+0,8046836.121:14.86
10.Jolijn LiezenZv 441:12.122005005181:14.87+0,7146836.611:14.87
11.Juline van MeeterenZV De Meer1:16.832003004061:14.96+0,6946637.051:14.96
12.Femke de WitZPC Nederweert1:15.412001021841:15.60+0,7845436.171:15.60
13.Indy van LaarhovenAquaDream1:15.252005007101:15.69+0,6445337.051:15.69
14.Nora WeermanZv 441:15.272004006201:16.87+0,7243237.191:16.87
15.Britt BakersSwnz (Sg)1:17.512004032581:16.90+0,7143236.461:16.90
16.Jasmijn de KokPsv1:17.902001017341:17.38+0,5842437.271:17.38
17.Isabella CastelijnsHieronymus1:14.702001059621:17.54+0,5342137.791:17.54
18.Zara GovaersDe IJsselmeeuwen1:13.932004012721:17.97+0,6541437.331:17.97
19.Evy van LaarhovenAquaDream1:20.782005007121:18.09+0,6541237.471:18.09
20.Liselotte JolingPsv1:20.881975002681:18.26+0,7841038.301:18.26
21.Julia VisserDe Rijn1:15.302005003881:18.29+0,7440937.501:18.29
22.Anniek TakkenDe Ward1:15.802004017681:18.55+0,6340537.811:18.55
23.Laura DekkerDe Grunte1:15.942003016501:19.40+0,7439237.771:19.40
24.Vivian GravemakerDe Rijn1:17.512004000581:19.94+0,7138438.591:19.94
25.Juul SchroyenZwemclub Eijsden1:20.852005014161:20.38+0,7237838.911:20.38
26.Tess PijeKon. AZ 18701:20.602005005761:20.68+0,7137439.281:20.68
27.Lisa ChristiaensHzpc1:20.592004038281:21.03+0,7136940.171:21.03
28.Whitney OdunzePsv1:22.802004027041:21.65+0,6936139.231:21.65
29.Carlein PolinderZv 441:21.842006001281:21.74+0,8135939.201:21.74
30.Victoria ThielZwemclub Eijsden1:22.182004013421:21.89+0,7935839.921:21.89
31.Melissa de LangZv 441:15.962000011861:22.60+0,8234840.381:22.60
32.Joëlle SteltenpoolSbc20001:19.172003013021:22.79+0,7834640.431:22.79
33.Indy MelsTrb/Res1:19.912005013541:22.93+0,7934439.971:22.93
34.Frederique SteltenpoolSbc20001:23.652004004781:23.03+0,6834340.961:23.03
35.Naomi van der SluisDe Eerste Kolk1:13.932004028241:23.20+0,8134139.021:23.20
36.Amelie de JongeZV De Aalscholver1:21.112002026781:23.96+0,9233241.661:23.96
37.Julia VrolijkDe IJsselmeeuwen1:22.862003023301:24.10+0,7633040.701:24.10
38.Alyssa van der HeijdenHieronymus1:24.852006035081:24.67+0,7232339.801:24.67
39.Valerie BakkerV.Z.V. Njord1:34.372001036721:25.94+0,7530941.081:25.94
40.Isabella GrijseelsKon. AZ 18701:23.432005026781:26.38+0,7030541.511:26.38
41.Luca LevensTrb/Res1:22.802004026721:27.19+0,8329642.061:27.19
42.Isabelle MeinemaZv 441:22.972005002161:28.22+0,8928642.821:28.22
43.Julia van der SandePsv1:29.912006021521:28.37+0,8028442.851:28.37
44.Claire BamsZwemclub Eijsden1:28.582006018941:28.46+0,6828443.431:28.46
45.Romy KrabmanZwemclub Eijsden1:30.402003050901:28.84+0,7428042.281:28.84
46.Claire AlizéPsv1:29.392006011041:30.18+0,7826844.461:30.18
47.Michelle van den BergZv 441:34.302005002861:31.89+0,8425345.071:31.89
48.Amber SchefferDe IJsselmeeuwen1:33.802005027161:32.60+1,0624744.751:32.60
49.Evi Kresinsgpatrick-deroersoppers1:31.742005008701:33.62+0,6523943.291:33.62
50.Doutsen DoornbosDe IJsselmeeuwen1:36.292006026101:33.86+0,7123745.791:33.86
51.Miya BègueZC Valkenburg1:35.422006024741:34.26+0,8723446.231:34.26
52.Wendy HoogkampTrb/Res1:29.922005023981:34.72+0,6923145.501:34.72
53.Myrthe VosPsv1:39.722006016841:35.92+0,8522246.791:35.92
54.Eva HavelaarDe Grunte1:39.822006016601:39.70+0,7419848.311:39.70
55.Nori PlenckersKon. AZ 18701:33.482003045781:40.50+0,7619347.271:40.50
56.Khiara SingodikromoKon. AZ 18701:43.652006036021:49.47+0,8915052.911:49.47
DISPriscilla RuchtieKon. AZ 18701:38.19200602148+1,11
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten.
AFGEMNoor VermeerSbc20001:21.07200600752
AFGEMEsmee BakersSwnz (Sg)1:23.49200203758
AFGEMKim BoerZV De Zaan 11:20.24200600034


<< TOP >>
Programmanr. 2
13-5-2018
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Alan SmeetsHellas-Glana1:04.071984020891:03.06+0,7655930.081:03.06
2.Raf HendriksHellas-Glana1:02.182001008791:03.40+0,4355031.151:03.40
3.Timo SpaansPsv1:05.032002010871:04.18+0,6053031.021:04.18
4.Noa EversdijkZ & PC De Zeeuwse Kust 158.551999035951:06.97+0,7346731.651:06.97
5.Calvin de KleijnKon. AZ 18701:05.332000055851:07.64+0,9445332.531:07.64
6.Serge KnopsHellas-Glana1:11.912004038671:07.72+0,6145133.061:07.72
7.Ruben SchellekensTrb/Res1:04.541997027471:07.89+0,6844833.401:07.89
8.Job van WanroijZwemclub Eijsden1:08.552003013071:08.43+0,6943733.321:08.43
9.Anne KraaiDe IJsselmeeuwen1:05.232001043111:09.03+0,7342632.641:09.03
10.Robin van den BergZv 441:06.812004006991:09.70+0,8841434.601:09.70
11.Koen de GrootZwemclub Eijsden1:12.042004010591:10.85+0,6839434.641:10.85
12.Aidan AndersenTrb/Res1:15.282003028291:11.35+0,7038633.691:11.35
13.Djep DoreleijersTempo Valkenswaard1:11.772000053051:11.37+0,7038534.561:11.37
14.Vincent van EmousAquapoldro1:06.501998027831:11.58+0,6838233.831:11.58
15.Sjors van KruijsdijkTempo Valkenswaard1:11.212001022691:13.29+0,6135634.861:13.29
16.Sven ten HoveHieronymus1:18.272005002731:14.19+0,7634336.771:14.19
17.Mel van GemertPsv1:16.492003003231:14.82+0,9033536.731:14.82
18.Erwin MallensV.Z.V. Njord1:08.481994030971:15.19+0,6933036.211:15.19
19.Sip BeckmannPsv1:18.132002020191:15.59+0,6532437.671:15.59
20.Sven van EeghemHellas-Glana1:20.012004005411:16.41+0,7431437.831:16.41
21.Dave RookKon. AZ 18701:12.232002043551:16.44+0,7431436.341:16.44
22.Ian van der PalDe Grunte1:14.992002036451:16.48+0,6931337.381:16.48
23.Kjell ReumkensHellas-Glana1:12.552004013851:17.19+0,6830536.641:17.19
24.Luuk Bogaertde watervogels1:19.842005032031:17.68+0,7129937.331:17.68
25.Kazik HuibersKon. AZ 18701:14.732002045651:17.91+0,9529637.561:17.91
26.Roy ReijndersReSet (SG)1:14.982000048111:18.44+0,8729036.811:18.44
27.Victor RoosenArendonkse Zwemvereniging1:19.64AZV/11014/021:18.46+1,0229037.571:18.46
28.Timo LiebersPsv1:15.442004020391:18.63+0,7128839.241:18.63
29.Faisal LaghrichKon. AZ 18701:18.452003018851:19.18+0,7328238.031:19.18
30.Dave ten BrinkPsv1:22.252005012251:19.79+0,6727638.981:19.79
31.Floris van VulpenZV De Meer1:27.102003019431:20.02+0,8727339.581:20.02
32.Lars BulmanAquaDream1:19.892006001251:20.68+0,6126738.181:20.68
33.Dylan OwensMosa~Regio1:23.422004037051:23.28+0,7124339.921:23.28
34.Pjotr BakkerZv 441:24.732005009991:27.29+0,8021142.961:27.29
35.Alrik van EeghemHellas-Glana1:31.492006004711:28.55+0,8720243.271:28.55
36.Mathijs BlokZwemclub Eijsden1:27.132004024331:28.61+0,7720143.731:28.61
37.Rens MinkeDe Grunte1:37.702006002751:35.56+0,9216145.311:35.56
38.Jaimie van AsselenZV De Aalscholver1:42.362006025351:41.77+0,6713348.841:41.77
AFGEMMartijn RookKon. AZ 18701:33.62200502411


<< TOP >>
Programmanr. 3
13-5-2018
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Nadja WortelHieronymus59.321998007981:01.16+0,6461729.451:01.16
2.Loes GelissenHellas-Glana1:01.362001021661:01.37+0,6961129.361:01.37
3.Eva van ElsenPsv1:01.791999030261:01.77+0,7359929.411:01.77
4.Yana KorczynskiZwemclub Eijsden1:02.052002021921:02.38+0,7658230.971:02.38
5.Christel BrugmansHieronymus59.872000056021:03.02+0,7556430.181:03.02
6.Tessa LoosAquaDream1:03.872002006081:03.23+0,6855830.721:03.23
7.Denice KoolmanZv 441:00.062002001321:03.24+0,6955830.371:03.24
8.Anastasia RenssenTrb/Res1:00.962002025881:03.93+0,6454030.171:03.93
9.Danielle MeinemaZv 441:01.792003005341:04.02+0,8053830.961:04.02
10.Rune TheuwisOverpeltse Zwemvereniging1:03.74OZV/20261/021:04.30+0,7753130.701:04.30
11.Janne SlegersTempo Valkenswaard1:03.922004040901:04.53+0,7252530.611:04.53
12.Dyonne KlompZPC Nederweert1:04.422004006421:04.82+0,7551830.341:04.82
13.Meral BakkerPsv1:04.472002007881:04.89+0,8051730.651:04.89
14.Lorena DreschersHellas-Glana1:05.232004013641:05.7249731.121:05.72
15.Welmoed DoornbosDe IJsselmeeuwen1:03.542002033521:05.99+0,5849130.881:05.99
16.Anouk van HattumHellas-Glana1:05.912006007381:06.04+0,7249031.531:06.04
17.Kayley Mc AteerZ&PV Nuenen1:04.482003050001:06.05+0,9149032.451:06.05
18.Colinda van der ZandenNoord Limburg(SG)1:05.792005026181:06.56+0,6847931.161:06.56
19.Catalina ValenciaDe Rijn1:04.472001055361:06.84+0,7347332.011:06.84
20.Noor SegersOverpeltse Zwemvereniging1:06.89OZV/21026/051:07.08+0,7446831.341:07.08
21.Selina JanssenSwnz (Sg)1:08.581999059741:07.11+0,8846732.511:07.11
22.Michelle van DijkDzt'621:06.341998065641:07.40+0,8146132.811:07.40
23.Julia van SlounHellas-Glana1:06.962005004781:07.69+0,8445532.501:07.69
24.Britt VandewalOverpeltse Zwemvereniging1:08.98OZV/21007/031:07.90+0,7345132.511:07.90
25.Elise BamsZwemclub Eijsden1:07.422005008341:07.92+0,7345132.921:07.92
26.Isa CoenenHellas-Glana1:09.652003007041:07.96+0,7445033.221:07.96
27.Elisah VelgersdijkAquapoldro1:04.302001024361:08.03+0,7444832.401:08.03
28.Nienke TimmermansZwemclub Eijsden1:09.652004049321:08.38+0,6844232.821:08.38
29.Cynthia KuglerHellas-Glana1:09.012004000201:08.8243332.511:08.82
30.Milou FischerZwemclub Eijsden1:11.852002022001:08.93+0,6043133.011:08.93
31.Kyra SpieringsZ&PV Nuenen1:09.282003047021:09.02+0,7342932.951:09.02
32.Cynthia KoolmanZv 441:07.492003002321:09.06+0,6942932.921:09.06
33.Femke van DijkDe Krabben1:08.702002038001:09.25+0,8142533.351:09.25
Félinn van LiendenHieronymus1:08.802006020381:09.25+0,6342532.561:09.25
35.Amy KieboomTrb/Res1:06.211995025801:09.47+0,7742132.111:09.47
36.Mare HeiteDe IJsselmeeuwen1:09.972003029861:09.65+0,8141833.111:09.65
37.Lianne KaanenHellas-Glana1:07.152003007081:09.7541633.571:09.75
38.Merel van den HeuvelZV De Meer1:08.602002017841:09.84+0,7941432.731:09.84
39.Iris le ClercqZPC De Rog Weert1:08.782004014041:10.09+0,6641033.181:10.09
40.Jasmijn PlasDe Grunte1:06.822003003881:10.24+0,7640733.661:10.24
41.Renske MeulenbeldZV De Meer1:11.872003009801:10.25+0,7240733.301:10.25
42.Eliza HamelinkPsv1:09.272005021161:10.29+0,7440733.741:10.29
43.Juul SchroyenZwemclub Eijsden1:09.402005014161:10.48+0,8540333.861:10.48
44.Marit VermeulenSwnz (Sg)1:13.192003006021:10.56+0,7740234.041:10.56
45.Valerie van der VeldenPsv1:09.722006008601:10.67+0,7740033.371:10.67
46.Demi GoosenSbc20001:05.282002048681:10.87+0,8639733.551:10.87
47.Claartje RijkenSwnz (Sg)1:10.622002049181:10.88+0,8039633.111:10.88
48.Demi BramaZV De Aalscholver1:06.282000035641:11.23+0,7439133.641:11.23
49.Veerle RiezebosZv 441:12.342006007121:11.44+0,8738733.431:11.44
50.Britt SlegersOverpeltse Zwemvereniging1:12.58OZV/21027/051:12.27+0,8437434.791:12.27
51.Sofie SterkKon. AZ 18701:17.652003029721:12.59+0,8136935.361:12.59
52.Melissa FrisartDe Rijn1:11.892004009821:12.71+0,7336734.471:12.71
53.Kimberly GeenePsv1:17.442005015381:13.26+0,8735934.871:13.26
54.Hester MoeneDe Rijn1:12.712005018781:13.37+0,7435734.651:13.37
55.Puk LubbersZv 441:10.962006008321:13.69+0,6535334.231:13.69
56.Claire BamsZwemclub Eijsden1:12.612006018941:13.94+0,8434937.051:13.94
57.Romy KrabmanZwemclub Eijsden1:16.792003050901:14.0634834.811:14.06
58.Iris van der VeerPsv1:15.022005021501:14.25+0,6434535.611:14.25
59.Britt SiemerinkZeps1:13.392006007141:14.30+0,6434434.851:14.30
60.Nina GeuensOverpeltse Zwemvereniging1:14.01OZV/21019/061:15.20+0,5733236.171:15.20
61.Róza BenseZV De Aalscholver1:15.202006008501:15.40+0,7232935.671:15.40
62.Nena van der SteenSwnz (Sg)1:16.492005011101:15.78+0,8132435.261:15.78
63.Jennifer KoonenZwemsport Parkstad 11:15.562005003861:15.86+0,7632336.051:15.86
64.Nelle TheuwisOverpeltse Zwemvereniging1:16.78OZV/21011/061:16.0132136.621:16.01
65.Julia van LoonHieronymus1:16.622005019081:16.39+0,7831736.291:16.39
66.Fenna HeylighenHellas-Glana1:18.422006020861:16.79+0,6431237.061:16.79
67.Stella MikulicZC Valkenburg1:18.662005004581:17.18+0,6630737.311:17.18
68.Emily VandammeOverpeltse Zwemvereniging1:16.67OZV/21022/061:17.23+0,9430636.121:17.23
69.Aniek HeinenDe IJsselmeeuwen1:17.082005036361:17.49+0,9330336.421:17.49
70.Mirthe RoosenArendonkse Zwemvereniging1:17.30AZV/21025/031:17.82+0,8030036.731:17.82
71.Puck van Rijnde watervogels1:18.562006033021:18.8928837.411:18.89
72.Isabel BronZV De Aalscholver1:23.842006023781:18.99+0,7928638.771:18.99
73.Julia van der SandePsv1:18.242006021521:19.35+0,7628337.271:19.35
74.Joy VerbakelDbd1:15.002000067021:19.68+0,9527937.311:19.68
75.Amber SaabeelAquaDream1:24.442005038381:19.86+0,7127737.281:19.86
76.Jacqueline Houbensgpatrick-deroersoppers1:25.082006006621:20.7126938.901:20.71
77.Calista CreemersNoord Limburg(SG)1:18.532004018601:20.89+0,7726737.231:20.89
78.Sylvia KinZPC Nederweert1:24.692005047081:21.5126138.051:21.51
79.Lotte Cornelissende watervogels1:23.372006011821:22.7324938.291:22.73
80.Tara GoorenNoord Limburg(SG)1:20.052006002781:23.3124438.851:23.31
81.Karlijn van HugtenDzt'621:31.132006025881:24.9423038.691:24.94
82.Iris ColsV.Z.V. Njord1:23.352005031761:24.97+0,7423039.341:24.97
83.Simone ZandinkDe IJsselmeeuwen1:24.032004048421:26.30+0,8022039.361:26.30
84.Marit ZandinkDe IJsselmeeuwen1:24.602006026081:27.39+0,7321239.891:27.39
85.Anne BeylemansOverpeltse Zwemvereniging1:52.43OZV/21030/061:28.32+0,9320541.631:28.32
86.Joëlla HendriksNoord Limburg(SG)1:32.132003054341:32.30+1,0518043.501:32.30
87.Carmen PowellZv 441:30.152006024581:33.04+0,8017542.001:33.04
88.Femke van de KoeveringDe Treffers1:38.572006037901:36.53+0,7115744.831:36.53
DISEsma KayhanDe IJsselmeeuwen1:31.43200601302+0,74
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen).
DISVeerle van HugtenDzt'621:07.54200502508+0,43
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen).
DISKim RebergenHellas-Glana1:02.34200100676
AB - Gestart voor het startsignaal en de start is afgefloten (uitsluiten voor dat progr.nr.).
DISLise UrlingsHellas-Glana1:22.93200601920+0,48
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen).
AFGEMLev ScheepersDe Rijn1:13.39200501270
AFGEMEmma DamenDzt'621:33.95200401388
AFGEMSelina StokbroeckxRzl1:17.01200305334
AFGEMTinisha CremersAquaDream1:28.71200005812


<< TOP >>
Programmanr. 4
13-5-2018
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Koen KosterHzpc52.8619990051754.13+0,7365126.0454.13
2.Lars KerremansHellas-Glana57.3020010030556.09+0,6358527.0856.09
3.Jelle DekkerDe Grunte54.5019990162156.27+0,7457926.8956.27
4.Richard RasmijnKon. AZ 187057.5319940648756.40+0,6357526.6056.40
5.Guillaume BamsZwemclub Eijsden58.3720020065156.51+0,7157227.4256.51
6.Jean Carlos de la CourtZV De Aalscholver55.2920000553957.00+0,6955726.6757.00
7.Arne VriensArendonkse Zwemvereniging59.70AZV/10147/0257.09+0,7355527.5757.09
8.Maikel van der LindenZv Kimbria57.6620000379757.17+0,6455227.6757.17
9.Bram van den BurgZC Valkenburg58.1420020309557.51+0,4754327.1157.51
10.Lars GeuensOverpeltse Zwemvereniging58.62OZV/10262/0357.74+0,7553627.8257.74
11.Luuk SmitsTempo Valkenswaard58.1520000101557.78+0,7353526.8957.78
12.Mike GerritsenArendonkse Zwemvereniging57.4620030401357.82+0,7153427.4057.82
Nino van BeekZeps59.0520020215357.82+0,6853427.5857.82
14.Mees van WanroijZwemclub Eijsden59.1120020139358.27+0,6852227.7958.27
15.Kevin MeuwissenHellas-Glana58.0319950248558.44+0,6751727.5658.44
16.Bram VerkuijlenPsv1:01.4720040138158.87+0,8650628.1158.87
17.Jim EmmersOverpeltse Zwemvereniging1:00.40OZV/10252/0258.98+0,7250328.4058.98
18.Vince van der PalDe Grunte1:00.5020040186959.86+0,7948128.7859.86
19.Jochem KampmanPsv59.462002004531:00.14+0,6847528.561:00.14
20.Kacper KasprzyckiPsv1:01.562003043191:00.21+0,7147328.791:00.21
21.Robin MeuwissenHellas-Glana59.981996026011:00.47+0,6246728.251:00.47
22.Joey de GrootZV De Aalscholver58.772003035871:00.53+0,7746528.321:00.53
23.Lars HilkensRz1:01.852002011651:00.62+0,7546328.481:00.62
24.Tim SonnemansRzl1:00.541994030171:00.77+0,7646028.371:00.77
25.Tim Van LangendonckOverpeltse Zwemvereniging1:03.69OZV/11005/021:01.03+0,7945429.451:01.03
26.Matthijs RisseeuwDe IJsselmeeuwen59.232000037371:01.38+0,7544629.071:01.38
27.Niels van MoorselDzt'621:04.312000012031:01.41+0,7944629.121:01.41
28.Anouar VisserZV De Aalscholver1:01.632003018291:02.01+0,6943330.191:02.01
29.Stijn WildschutZ & PC De Zeeuwse Kust 11:00.702002012471:02.07+0,7943229.741:02.07
30.Justin JansenZV De Aalscholver1:01.702003020791:02.14+0,7443030.151:02.14
31.Victor WillemseDe Ward59.892002013151:02.17+0,6043029.231:02.17
32.Nick HendrickxReSet (SG)1:03.002004010251:02.20+0,7542929.541:02.20
33.Luuk Kresinsgpatrick-deroersoppers1:04.142003032751:02.33+0,7542630.101:02.33
34.Luka BouwmanPsv1:02.262002011191:02.52+0,6442229.651:02.52
35.Robin HermansTrb/Res1:00.931994009871:02.53+0,6742229.131:02.53
36.Yorick RomeijnDe IJsselmeeuwen1:01.182004026411:02.71+0,8741930.361:02.71
37.Lennard ArtsDzt'621:01.502000048551:03.36+0,5740629.371:03.36
38.Ananye AchintyePsv1:02.802002023491:03.38+0,6940530.261:03.38
39.Mike CorporaalDe Krabben1:02.992003029991:03.45+0,8040430.941:03.45
40.Shawn KlasKon. AZ 18701:04.812004020051:03.98+0,8139429.721:03.98
41.Dylan WoltersRzl1:06.032002011611:04.05+0,7639329.081:04.05
42.Arne VermeireOverpeltse Zwemvereniging1:04.08OZV/11028/021:04.26+0,8138930.951:04.26
43.Sem BonteZ & PC De Zeeuwse Kust 11:06.062004004271:05.30+0,4337130.891:05.30
44.Tom van den Akkersgpatrick-deroersoppers1:06.062002046531:05.49+0,6536830.331:05.49
45.Ticho SmitsDe Rijn1:01.962000057191:05.61+0,9536529.931:05.61
46.Robin van DijkZV De Aalscholver1:05.241999044531:06.12+0,6935731.391:06.12
47.Giljano PalmKon. AZ 18701:07.752004036371:06.56+0,8035031.531:06.56
48.Kyan LevensTrb/Res1:07.232002028691:07.28+0,7433931.721:07.28
49.William WebsterV.Z.V. Njord1:13.812003027751:07.34+0,6633831.451:07.34
50.Job KalfZV De Aalscholver1:07.021999050451:07.60+0,7133431.801:07.60
51.Kevin RuykenDe Treffers1:09.142001005791:07.76+0,8333232.001:07.76
52.Oscar RoosenArendonkse Zwemvereniging1:08.29AZV/11015/051:08.51+0,7932133.471:08.51
53.Tom van MarumZwemclub Eijsden1:09.432003014471:08.77+0,7031733.981:08.77
54.Mart LinthorstZwemvereniging Hoogland1:08.212001043771:08.89+0,9031631.941:08.89
55.Joe van den HooffPsv1:10.622006005591:09.15+0,7031233.901:09.15
56.Ferre PittieZwemclub Eijsden1:11.412003020331:09.18+0,7231232.861:09.18
57.Ivar KleuverZV De Aalscholver1:15.002006014571:09.84+0,7330333.221:09.84
58.Daan TheuwisOverpeltse Zwemvereniging1:11.97OZV/10269/041:10.20+0,7829832.961:10.20
59.Levi FaberAquapoldro1:09.602004007331:10.2729733.001:10.27
60.Splinter DoornbosDe IJsselmeeuwen1:09.032004022551:10.66+0,6729333.821:10.66
61.Timo KaanenHellas-Glana1:08.532005000531:10.77+0,7929133.321:10.77
62.William KragtZv 441:10.982005031331:10.79+0,8129133.881:10.79
63.Rade ObradovicKon. AZ 1870NT1988062611:10.83+0,8129032.461:10.83
64.Brian de GrootZV De Aalscholver1:13.102005016531:11.32+0,8028534.341:11.32
65.Daniel Da DeppoDbd1:10.002004021191:11.37+0,8628434.211:11.37
66.Mannan HandaPsv1:15.872004024611:11.6528133.321:11.65
67.Tim van den HeuvelZV De Meer1:15.932004008251:12.57+0,7527034.381:12.57
68.Hugo LamtinkZv 441:10.202005027591:13.11+0,8526434.371:13.11
69.Jef DieltiënsOverpeltse Zwemvereniging1:20.22OZV/11032/051:16.89+0,8022737.241:16.89
70.Rico MeijllPsv1:20.232005006431:17.57+0,7622136.341:17.57
71.Wouter Willigde watervogels1:24.242005027851:18.19+0,8921637.351:18.19
72.Alexander TöpferPsv1:31.402005013051:18.91+0,7221035.771:18.91
73.Lyon HendriksNoord Limburg(SG)1:22.582005008931:19.61+0,7420536.921:19.61
74.Thom MaassenPsv1:20.842005012091:20.91+0,8219538.001:20.91
75.Milco MatlaPsv1:26.992006005551:22.25+0,8418638.071:22.25
76.Loris KlippelDe KrabbenNT2006024191:25.54+0,7216539.871:25.54
77.Luca AufderhaarDe Grunte1:29.472006033751:27.42+0,7215540.961:27.42
DISLuka BericPsv1:20.64200601377+0,59
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen).
NG.ZAChris VerhoevenPsv1:02.56200400593
AFGEMFriso RonDe IJsselmeeuwen1:02.98200102631
AFGEMLex CarterHellas-Glana1:01.33200001275


<< TOP >>
Programmanr. 5
13-5-2018
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Yara MelsTrb/Res1:10.302007002321:10.98+0,7739534.221:10.98
2.Ylva KoningsHellas-Glana1:12.562007001481:11.73+0,9338335.231:11.73
3.Suze CreemersHellas-Glana1:13.522007007381:13.29+0,9635935.071:13.29
4.Laura van LieropPsv1:17.722007008101:16.16+0,6132035.821:16.16
5.Isa JansenSbc20001:19.012007011761:16.70+0,6431337.151:16.70
6.Rhodee van den HamZwemvereniging Hoogland1:17.862007000901:16.88+0,7331136.851:16.88
7.Bo PeetersZ & PC De Zeeuwse Kust 11:19.002007008281:18.53+0,7129236.981:18.53
8.Britt ColijnZV De Aalscholver1:18.772007005441:19.1128538.011:19.11
9.Pien de LangeSbc20001:18.282007008341:19.19+0,7028437.531:19.19
10.Aukje GrijseelsKon. AZ 18701:18.172007012081:19.81+0,6827837.561:19.81
11.Lisa RobertsHellas-Glana1:18.892007001701:20.0127638.141:20.01
12.Tasnim BezbizSwnz (Sg)1:21.182007004921:22.15+0,8825537.421:22.15
13.Carlijn de DauwSbc20001:22.462007023861:22.41+0,8425239.871:22.41
14.Anique PolinderZv 441:21.862008000081:22.95+0,7024739.131:22.95
15.Lieke DuijnkerkeZ & PC De Zeeuwse Kust 11:20.962007004681:23.8124039.871:23.81
16.Myrthe SteltenHellas-Glana1:30.872009002341:24.3623539.811:24.36
17.Tanja HoeijenbosSbc20001:23.742007012781:24.38+0,9223540.211:24.38
18.Elske van der VenTrb/Res1:26.072008009041:24.49+0,7123439.921:24.49
19.Myla KlaassenNoord Limburg(SG)NT2009001101:24.57+1,0223339.101:24.57
20.Lotje KoenraadsSbc20001:26.822009008961:25.09+0,6422940.071:25.09
21.Lotte Frissensgpatrick-deroersoppers1:28.762007013541:26.02+0,7722240.791:26.02
22.Juul SchellekensSwnz (Sg)1:25.212007013921:26.7521639.821:26.75
23.Moon GeurtsNoord Limburg(SG)NT2007023661:27.00+1,1121440.731:27.00
24.Jinte HurkmansTrb/Res1:27.032007016141:27.85+0,8420842.161:27.85
25.Marith EwijkTrb/Res1:29.712008014141:28.41+0,5520441.561:28.41
26.Rona GoverdeHieronymus1:25.832009002981:28.6020341.111:28.60
27.Anne-Marie PaulissenZv Kimbria1:35.002007007201:29.37+0,8019841.061:29.37
28.Emma Ketelaarssgpatrick-deroersoppers1:30.332008003541:30.59+0,8119041.721:30.59
29.Aniek LuebPsv1:50.772007008441:30.82+0,7118841.841:30.82
30.Liza TheunsTrb/Res1:29.782007021721:31.19+0,6018642.941:31.19
31.Róben GeersHieronymus1:31.822008014481:32.33+0,7117942.791:32.33
32.Hannah ThijsOverpeltse Zwemvereniging1:32.36OZV/21043/081:33.7717143.111:33.77
33.Elise van der WielenOlympia1:32.392007003461:33.80+0,8417142.061:33.80
34.Vera BastiaensenHieronymus1:32.592008005721:34.25+0,8616944.051:34.25
35.Jolijn HurkmansTrb/Res1:34.232007016161:34.59+0,8216744.901:34.59
36.Daphne van der WielenOlympia1:31.092008002201:35.1216443.541:35.12
37.Elena LunsinghTrb/Res1:37.512008022281:35.22+0,5916444.051:35.22
Josefien StrooZ & PC De Zeeuwse Kust 11:41.562008005781:35.22+0,7916442.981:35.22
39.Narkeasha PetersonZ & PC De Zeeuwse Kust 11:29.992008005761:35.24+0,9416343.751:35.24
40.Jessy van VlimmerenHieronymus1:34.062008014521:35.76+0,6216142.461:35.76
41.Wendy HuangPsvNT2008015101:35.87+1,0316044.461:35.87
42.Luus Gielenssgpatrick-deroersoppers1:31.742009001381:36.5015744.681:36.50
43.Nieke BarrinkTrb/Res1:36.322009011721:38.7414743.491:38.74
44.Naia BroedersZPC Nederweert1:35.322008005121:39.5614345.141:39.56
45.Jip PeetersZ & PC De Zeeuwse Kust 11:38.482009001601:39.65+0,6714347.271:39.65
46.Sione LatuheruZ & PC De Zeeuwse Kust 11:46.292008014281:39.68+0,7814345.761:39.68
47.Yara van AsselenZV De Aalscholver1:44.512009004081:40.33+0,6414046.551:40.33
48.Dewy van SandwijkOlympia1:41.592007012661:40.63+0,8613945.321:40.63
49.Minne van der KnoopZPC De Rog Weert1:46.472007027981:40.66+0,8313845.861:40.66
50.Eliza VandammeOverpeltse Zwemvereniging1:43.20OZV/21044/091:42.15+0,9413246.891:42.15
51.Emmelien BloemersDe TreffersNT2007033281:46.60+1,0211745.541:46.60
52.Tess van der SpankTrb/Res1:45.492008022261:50.79+0,8810448.981:50.79
53.Vesper WisselinkAquaDreamNT2009013121:52.85+1,019851.621:52.85
54.Lina BoutalebPsv1:49.302008024041:55.869153.181:55.86
55.Jenna GorterZV De Aalscholver2:13.02200702746S92:01.3912759.732:01.39
56.Louisa BouwmanPsv2:09.782008024602:01.72+1,137856.832:01.72
AFGEMSenna van LaarZV De Aalscholver1:22.27200700726


<< TOP >>
Programmanr. 6
13-5-2018
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Mats ReumkensHellas-Glana1:15.802007005331:13.85+0,8125635.951:13.85
2.Erekle PapunashviliZ & PC De Zeeuwse Kust 11:16.292007010071:16.63+0,5822936.411:16.63
3.Jorn SprunkenHzpc1:16.902008004811:17.83+0,8221936.931:17.83
4.Max VerschuurZV De Aalscholver1:18.372007024551:18.38+0,6821437.421:18.38
5.Mathijs TakkenOlympia1:20.422007002291:20.01+0,7720237.941:20.01
6.Delano van der WegenHieronymus1:20.002008019411:20.90+0,7819537.431:20.90
7.Ario MirzaKon. AZ 18701:24.372008011751:23.0918039.531:23.09
8.Jesse JacobsHzpc1:23.472007004071:23.3817839.781:23.38
9.Rick van MeenenOlympia1:25.912007000591:25.24+0,9316742.321:25.24
10.Kimi-Njordr JonkmanZ & PC De Zeeuwse Kust 11:24.762007001491:27.51+0,7615440.491:27.51
11.Stephan SjeptoeraNoord Limburg(SG)NT2008008711:29.34+0,8114541.871:29.34
12.Matteo Van HamOverpeltse Zwemvereniging1:49.53OZV/11033/071:35.0512044.791:35.05
13.Maxime DamenPsv1:35.432008008491:35.30+0,6411944.981:35.30
14.Jannick van EeghemHellas-Glana1:55.052008001471:36.15+1,0111643.741:36.15
15.Phin van EkPsv1:43.032007028271:38.03+0,9611045.971:38.03
16.Aiden RoosPsv1:48.582008011011:38.1510947.721:38.15
17.Nicolai MatlaPsv1:44.012009010311:40.63+0,8310145.301:40.63
18.Oscar de GrootPsv1:59.132009010331:45.41+0,778848.761:45.41
19.Roy van der SandePsv1:49.742008003611:48.988052.041:48.98
20.Justen BeekmanNoord Limburg(SG)NT2009007651:52.78+0,847251.101:52.78
21.Johan PaulissenZv KimbriaNT2008011351:54.13+0,926949.941:54.13
AFGEMSenn RuttenHellas-Glana1:40.76200700629
AFGEMJones ChuangPsv1:31.15200801173
AFGEMJavier Vela MesaPsv1:19.64200801809
AFGEMLuuk HommenZV De Aalscholver1:23.50200702781


<< TOP >>
Programmanr. 7
13-5-2018
Dames, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Selene WortelHieronymus5:16.821997006545:24.00+0,70569
50m:
100m:
32.48
1:11.67
32.48
39.19
150m:
200m:
1:54.19
2:36.30
42.52
42.11
250m:
300m:
3:21.56
4:07.88
45.26
46.32
350m:
400m:
4:46.67
5:24.00
38.79
37.33
2.Luka de NeefAquaDreamNT2004018245:36.05+0,65510
50m:
100m:
35.19
1:20.20
35.19
45.01
150m:
200m:
2:02.79
2:46.29
42.59
43.50
250m:
300m:
3:33.03
4:19.89
46.74
46.86
350m:
400m:
4:58.20
5:36.05
38.31
37.85
3.Nora BrouwerAquapoldro5:30.222003004805:52.58+0,79441
50m:
100m:
34.10
1:15.41
34.10
41.31
150m:
200m:
2:00.88
2:45.05
45.47
44.17
250m:
300m:
3:37.18
4:28.54
52.13
51.36
350m:
400m:
5:11.86
5:52.58
43.32
40.72
4.Jessie BoddenZv Kimbria6:11.172004016506:01.80+0,85408
50m:
100m:
37.08
1:20.82
37.08
43.74
150m:
200m:
2:05.20
2:49.68
44.38
44.48
250m:
300m:
3:41.58
4:34.11
51.90
52.53
350m:
400m:
5:18.61
6:01.80
44.50
43.19
5.Bibi de JongHieronymus5:53.312004011646:06.26+0,77394
50m:
100m:
37.40
1:23.15
37.40
45.75
150m:
200m:
2:10.93
2:59.02
47.78
48.09
250m:
300m:
3:50.85
4:43.05
51.83
52.20
350m:
400m:
5:25.87
6:06.26
42.82
40.39
6.Veerle van HugtenDzt'62NT2005025086:20.66+0,70351
50m:
100m:
39.93
1:33.82
39.93
53.89
150m:
200m:
2:23.50
3:11.77
49.68
48.27
250m:
300m:
4:06.54
5:03.11
54.77
56.57
350m:
400m:
5:42.66
6:20.66
39.55
38.00
7.Kim CrinsRzl6:18.192005012126:21.22+0,75349
50m:
100m:
41.40
1:34.90
41.40
53.50
150m:
200m:
2:24.32
3:10.92
49.42
46.60
250m:
300m:
4:06.20
5:00.34
55.28
54.14
350m:
400m:
5:42.96
6:21.22
42.62
38.26
8.Miya BègueZC Valkenburg6:57.562006024747:05.73+0,99251
50m:
100m:
43.74
1:41.93
43.74
58.19
150m:
200m:
2:36.22
3:28.96
54.29
52.74
250m:
300m:
4:26.76
5:27.37
57.80
1:00.61
350m:
400m:
6:15.61
7:05.73
48.24
50.12


<< TOP >>
Programmanr. 8
13-5-2018
Heren, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Luuk van RooijPsv5:24.232004005815:10.14+0,78486
50m:
100m:
32.57
1:11.87
32.57
39.30
150m:
200m:
1:51.29
2:29.95
39.42
38.66
250m:
300m:
3:13.72
3:58.50
43.77
44.78
350m:
400m:
4:35.13
5:10.14
36.63
35.01
2.Teun van der SchrierHieronymus5:15.742004036275:23.08+0,77430
50m:
100m:
31.98
1:10.92
31.98
38.94
150m:
200m:
1:54.35
2:35.74
43.43
41.39
250m:
300m:
3:21.00
4:08.36
45.26
47.36
350m:
400m:
4:46.40
5:23.08
38.04
36.68
3.Joost SchuurmansHellas-Glana5:54.102004005435:29.17+0,74406
50m:
100m:
34.99
1:16.56
34.99
41.57
150m:
200m:
2:00.01
2:41.85
43.45
41.84
250m:
300m:
3:28.12
4:16.60
46.27
48.48
350m:
400m:
4:53.92
5:29.17
37.32
35.25
4.Stefan TeleyRzlNT1991071535:35.03+0,72386
50m:
100m:
33.40
1:16.49
33.40
43.09
150m:
200m:
2:01.52
2:46.48
45.03
44.96
250m:
300m:
3:30.00
4:15.80
43.52
45.80
350m:
400m:
4:55.84
5:35.03
40.04
39.19
5.Koen van der WallenZPC Nederweert5:32.071994055615:35.63+0,92383
50m:
100m:
32.49
1:10.20
32.49
37.71
150m:
200m:
1:53.97
2:37.56
43.77
43.59
250m:
300m:
3:27.41
4:19.03
49.85
51.62
350m:
400m:
4:57.55
5:35.63
38.52
38.08
6.Luka GeraerdsHellas-Glana5:46.992005020775:43.88+0,76357
50m:
100m:
36.61
1:20.37
36.61
43.76
150m:
200m:
2:01.89
2:42.96
41.52
41.07
250m:
300m:
3:36.87
4:28.51
53.91
51.64
350m:
400m:
5:09.39
5:43.88
40.88
34.49
7.Stan KepersHellas-Glana6:25.532005010636:10.61+0,75285
50m:
100m:
42.85
1:32.24
42.85
49.39
150m:
200m:
2:19.59
3:05.58
47.35
45.99
250m:
300m:
3:58.55
4:51.96
52.97
53.41
350m:
400m:
5:31.93
6:10.61
39.97
38.68
8.Mike CorporaalDe KrabbenNT2003029996:26.27+0,93252
50m:
100m:
40.71
1:31.13
40.71
50.42
150m:
200m:
2:21.38
3:11.99
50.25
50.61
250m:
300m:
4:06.63
5:02.55
54.64
55.92
350m:
400m:
5:46.11
6:26.27
43.56
40.16


<< TOP >>
Programmanr. 9
13-5-2018
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Silke BliekHellas-Glana1:15.862003019481:18.02+0,7556137.271:18.02
2.Christel BrugmansHieronymus1:14.002000056021:18.54+0,7255036.541:18.54
3.Jade Geurtsde watervogels1:23.622004022781:19.71+0,6352637.971:19.71
4.Judith HoutvastHellas-Glana1:21.462003007141:20.96+0,5050238.141:20.96
5.Janice ProvoostZ & PC De Zeeuwse Kust 11:17.942003030761:21.24+0,6949738.201:21.24
6.Manon KosterHzpc1:16.701997013121:21.61+0,7449038.231:21.61
7.Lynn MeijersHellas-Glana1:19.511998037321:21.99+0,8248338.581:21.99
8.Solenn HoebenHellas-Glana1:21.732003036061:22.39+0,7947638.001:22.39
9.Anna TiemersmaZ & PC De Zeeuwse Kust 11:21.192004006861:22.54+0,7447438.521:22.54
10.Luca van GemertPsv1:24.822001016361:23.97+0,7145038.971:23.97
11.Anastasia RenssenTrb/Res1:16.252002025881:25.04+0,6243338.921:25.04
12.Floor BrakelPsv1:23.962004026581:25.44+0,7342740.391:25.44
13.Iris le ClercqZPC De Rog Weert1:22.042004014041:26.39+0,6741340.931:26.39
14.Milou FischerZwemclub Eijsden1:29.732002022001:26.67+0,7840940.371:26.67
15.Joëlle SteltenpoolSbc20001:26.842003013021:28.39+0,6238641.041:28.39
16.Kyra SpieringsZ&PV Nuenen1:26.672003047021:28.50+0,7338440.161:28.50
17.Nadège van MeeterenZV De Meer1:24.321974007361:28.73+0,8438141.321:28.73
18.Kira KeijPsv1:30.532003014761:29.28+0,6637441.111:29.28
19.Lianne PlasDe Grunte1:25.772001012141:29.58+0,7337140.591:29.58
20.Lisa VerheijSwnz (Sg)1:25.932002026281:30.40+0,7736141.611:30.40
21.Veerle FisscherZwemsport Parkstad 11:32.862004040681:30.43+0,8036041.921:30.43
22.Zoë SendenZv Kimbria1:29.462004001321:30.97+0,7335442.251:30.97
23.Anouk HackenSwnz (Sg)1:33.172004044181:31.60+0,6134743.131:31.60
24.Colinda van der ZandenNoord Limburg(SG)1:32.392005026181:31.6134739.741:31.61
25.Julia van LoonHieronymus1:31.812005019081:33.35+0,7632843.291:33.35
26.Britt SiemerinkZeps1:33.032006007141:33.54+0,7332644.381:33.54
27.Frederique SteltenpoolSbc20001:31.722004004781:33.79+0,7632343.931:33.79
Merel van den HeuvelZV De Meer1:33.502002017841:33.79+0,7432343.861:33.79
29.Kim BakkerZv 441:30.822006009941:33.82+0,7032344.551:33.82
30.Luna van TilburgDe Krabben1:34.332005021601:34.40+0,6931745.021:34.40
Fenna HeylighenHellas-Glana1:37.572006020861:34.4031745.091:34.40
32.Julia VrolijkDe IJsselmeeuwen1:29.322003023301:35.58+0,7430543.661:35.58
33.Britt SlegersOverpeltse Zwemvereniging1:38.33OZV/21027/051:36.16+0,5930045.991:36.16
34.Daphne DamenPsv1:35.892005015361:36.33+0,7529843.221:36.33
35.Romy KrabmanZwemclub Eijsden1:36.062003050901:36.36+0,8529845.291:36.36
36.Selena MikulicZC Valkenburg1:47.242000023941:37.21+0,8229044.271:37.21
37.Demi NeessenZPC Nederweert1:37.272006015821:37.3628946.841:37.36
38.Isabella GrijseelsKon. AZ 18701:31.502005026781:38.06+0,6728344.941:38.06
39.Amber SchefferDe IJsselmeeuwen1:37.212005027161:38.50+0,7327946.071:38.50
40.Emily VandammeOverpeltse Zwemvereniging1:43.39OZV/21022/061:38.80+0,8927647.061:38.80
41.Iris VerheijSwnz (Sg)1:43.542004008541:39.9526746.721:39.95
42.Michelle SteltenpoolSbc20001:38.502006007501:40.15+0,8426547.051:40.15
43.Hester MoeneDe Rijn1:31.882005018781:40.69+0,7026145.791:40.69
44.Evy KrempelSbc20001:41.032006005781:41.27+0,7225747.701:41.27
45.Isabel BronZV De Aalscholver1:46.182006023781:42.06+0,7825147.891:42.06
46.Jacqueline Houbensgpatrick-deroersoppers1:48.722006006621:43.3824149.271:43.38
47.Nena van der SteenSwnz (Sg)1:50.512005011101:43.52+0,6224048.561:43.52
48.Lotte AufderhaarDe Grunte1:41.322006016621:43.84+0,7123848.631:43.84
49.Vera VergeestZPC De Rog Weert1:39.322002060101:43.94+0,7423748.511:43.94
50.Priscilla RuchtieKon. AZ 18701:39.462006021481:44.91+0,9523150.051:44.91
51.Carmen PowellZv 441:45.272006024581:45.29+0,8022847.741:45.29
52.Evi Kresinsgpatrick-deroersoppers1:45.002005008701:45.72+0,7922648.311:45.72
53.Nori PlenckersKon. AZ 18701:39.972003045781:45.85+0,7722548.951:45.85
54.Nelle TheuwisOverpeltse Zwemvereniging1:57.46OZV/21011/061:47.71+0,8021350.261:47.71
55.Alyssa van der HeijdenHieronymus1:44.792006035081:48.67+0,7420849.931:48.67
56.Claudia van GrevenbroekDe Ward1:43.222004033661:49.98+0,7620048.841:49.98
57.Joëlla HendriksNoord Limburg(SG)1:55.812003054341:51.88+1,0119051.841:51.88
58.Esma KayhanDe IJsselmeeuwen1:45.752006013021:52.71+0,8618652.381:52.71
59.Anne BeylemansOverpeltse Zwemvereniging2:02.84OZV/21030/061:52.78+1,0918652.151:52.78
60.Senna levensTrb/Res1:50.062006025381:54.7017755.121:54.70
61.Zoya van BeekZeps1:57.512003031781:55.90+0,7817153.511:55.90
62.Khiara SingodikromoKon. AZ 18701:47.222006036021:58.31+0,6516154.901:58.31
DISYara WortelHieronymus1:44.21200304954+0,85
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
DISLisa HoebeZC Valkenburg1:44.17200205898+0,80
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGEMSanne LukkenPsv1:20.68200400030
AFGEMTinisha CremersAquaDream1:48.91200005812
AFGEMBritt CornelissensHellas-Glana1:24.60200000632


<< TOP >>
Programmanr. 10
13-5-2018
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Björn PiketHzpc1:06.631996021331:10.87+0,6554632.601:10.87
2.Guy HungensTempo Valkenswaard1:11.642001016971:10.93+0,6654432.701:10.93
3.Mel van GemertPsv1:16.792003003231:15.07+0,7945935.521:15.07
4.Jim EmmersOverpeltse Zwemvereniging1:13.16OZV/10252/021:15.28+0,7345534.871:15.28
5.Sven KoningsKon. AZ 18701:13.452002043911:15.67+0,7744835.361:15.67
6.Job van WanroijZwemclub Eijsden1:17.392003013071:16.40+0,6843635.421:16.40
7.Wessel HeijnemansHieronymus1:16.762003013531:17.42+0,7141936.891:17.42
Luka BouwmanPsv1:17.252002011191:17.4241935.951:17.42
9.Kazik HuibersKon. AZ 18701:14.732002045651:18.63+0,7740036.141:18.63
10.Arne VermeireOverpeltse Zwemvereniging1:18.04OZV/11028/021:19.25+0,7739037.321:19.25
11.Mees van WanroijZwemclub Eijsden1:20.252002013931:19.94+0,6838036.371:19.94
12.Cas PolmanDe Ward1:18.452002028351:21.20+0,6136338.291:21.20
13.Jasper Willigde watervogels1:22.762001047571:22.11+0,7135139.061:22.11
14.Joris KnoopsRz1:22.242001012671:22.62+0,7334537.951:22.62
15.Xavi LaumenZv Kimbria1:16.982003003931:22.88+0,7434137.251:22.88
16.Sven ten HoveHieronymus1:25.332005002731:23.48+0,6433439.651:23.48
17.Matthijs RisseeuwDe IJsselmeeuwen1:19.582000037371:24.47+0,7232239.351:24.47
18.Job KalfZV De Aalscholver1:26.931999050451:25.70+0,7130940.891:25.70
19.Sigsten JonkmanZ & PC De Zeeuwse Kust 11:23.112005005231:26.40+0,6930140.581:26.40
20.Wesley van ElstDe Rijn1:25.782005005071:26.5729939.921:26.57
21.Lars BulmanAquaDream1:27.732006001251:26.75+0,7029839.571:26.75
22.Kjell ReumkensHellas-Glana1:30.502004013851:27.13+0,8429441.401:27.13
23.Tim van den HeuvelZV De Meer1:27.812004008251:28.00+0,8028541.331:28.00
24.Timo KaanenHellas-Glana1:28.572005000531:28.77+0,7827842.331:28.77
25.Christopher SchefferDe IJsselmeeuwen1:28.422003031851:28.91+0,8527641.171:28.91
26.Jacques VerrietV.Z.V. Njord1:27.701970010391:29.17+0,7327442.031:29.17
27.Giles WeijzenZwemclub Eijsden1:38.912005011011:31.0825742.691:31.08
28.Mischa RitzenZV De Aalscholver1:36.222005008971:33.00+1,1224242.861:33.00
29.Alrik van EeghemHellas-Glana1:37.502006004711:33.39+0,9923944.931:33.39
30.Lars ServaasPsv1:34.012006003771:34.07+0,6723343.941:34.07
31.William KragtZv 441:31.282005031331:34.6722944.841:34.67
32.Floris van VulpenZV De Meer1:36.082003019431:34.80+0,8322843.731:34.80
33.Jurre VeldhuijsenHellas-Glana1:35.962004006031:35.16+0,7822544.831:35.16
Mart LinthorstZwemvereniging Hoogland1:37.442001043771:35.16+0,8522544.681:35.16
35.Quint SwagtenRzl1:29.322002011431:35.27+0,7022544.001:35.27
36.Robin van DijkZV De Aalscholver1:29.501999044531:35.71+0,6822244.881:35.71
37.Rico MeijllPsv1:38.582005006431:36.60+0,7421644.741:36.60
38.Davut TastanNoord Limburg(SG)NT2004024671:37.71+0,7820843.011:37.71
39.Tom BouwmansDzt'621:37.562005022291:38.31+0,6020446.311:38.31
40.Brian de GrootZV De Aalscholver1:36.222005016531:38.65+0,8320246.171:38.65
41.Merijn MansveldersV.Z.V. Njord1:43.742005024491:39.98+0,7419446.361:39.98
42.Max Ketelaarssgpatrick-deroersoppers1:44.662005003451:40.02+0,7819447.731:40.02
43.Jens ReindersZPC De Rog Weert1:39.432006002651:46.10+0,6316349.801:46.10
44.Loris KlippelDe Krabben1:45.752006024191:46.66+0,7516049.731:46.66
45.Jef DieltiënsOverpeltse Zwemvereniging2:04.18OZV/11032/051:54.63+0,7512953.041:54.63
46.Berend van der SchrierHieronymus1:50.212006019151:55.74+0,7912554.991:55.74


<< TOP >>
Programmanr. 11
13-5-2018
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Serafina VlijtHzpc1:02.611998011421:06.31+0,7759130.361:06.31
2.Loes GelissenHellas-Glana1:10.182001021661:09.73+0,6850831.401:09.73
3.Yana KorczynskiZwemclub Eijsden1:10.682002021921:11.71+0,8046733.661:11.71
4.Manon van der WielenHzpc1:08.052002005501:12.07+0,8146033.421:12.07
5.Britt VandewalOverpeltse Zwemvereniging1:16.97OZV/21007/031:13.28+0,8243834.361:13.28
6.Kayley Mc AteerZ&PV Nuenen1:13.672003050001:13.31+0,9043733.621:13.31
7.Danielle MeinemaZv 441:13.292003005341:13.72+0,7843034.791:13.72
8.Kim BecxHieronymus1:16.592003027661:15.31+0,7340334.141:15.31
9.Welmoed DoornbosDe IJsselmeeuwen1:14.622002033521:16.33+0,6938734.271:16.33
10.Naomi PolinderZv 441:17.062003000201:17.34+0,6937233.831:17.34
11.Mexi KöstersZeps1:23.312004013081:17.75+0,7436634.401:17.75
12.Michelle van den HoofdakkerZv 441:16.302003027081:17.87+0,8336534.411:17.87
13.Evy van LaarhovenAquaDream1:15.962005007121:17.95+0,6836434.261:17.95
14.Rune TheuwisOverpeltse Zwemvereniging1:22.99OZV/20261/021:18.44+0,7735736.141:18.44
15.Rachelle LuimesHellas-Glana1:20.712005006541:18.60+0,8035535.981:18.60
16.Valerie van der VeldenPsv1:18.082006008601:18.99+0,8034935.261:18.99
17.Michelle van DijkDzt'621:16.291998065641:19.40+0,8534436.551:19.40
18.Chantal van der HorstZV De Meer1:18.381994006161:19.51+0,7134337.211:19.51
19.Lisanne van ElstDe Rijn1:20.232003019641:20.41+0,7733137.761:20.41
20.Femke de WitZPC Nederweert1:16.212001021841:21.5731736.331:21.57
21.Nienke van den HoutHieronymus1:18.682004036701:21.73+0,8231637.921:21.73
22.Noor SegersOverpeltse Zwemvereniging1:26.42OZV/21026/051:22.13+0,7431136.341:22.13
23.Cynthia KuglerHellas-Glana1:24.622004000201:22.19+0,8231037.481:22.19
24.Isa CoenenHellas-Glana1:20.502003007041:22.26+0,7330937.671:22.26
25.Sofie SterkKon. AZ 18701:23.472003029721:23.58+0,7629538.331:23.58
26.Naomi JanssenSwnz (Sg)1:24.612004018161:26.15+0,7526938.571:26.15
27.Tess PijeKon. AZ 18701:31.292005005761:26.67+0,9026538.311:26.67
28.Naomi van der SluisDe Eerste Kolk1:30.812004028241:27.92+0,7425337.371:27.92
29.Mare HeiteDe IJsselmeeuwen1:20.462003029861:29.7923839.171:29.79
30.Nina GeuensOverpeltse Zwemvereniging1:43.48OZV/21019/061:34.45+0,7220443.991:34.45
31.Cynthia KoolmanZv 441:29.012003002321:36.87+0,5418942.421:36.87
32.Róza BenseZV De Aalscholver1:36.592006008501:37.22+0,7818741.721:37.22
33.Doutsen DoornbosDe IJsselmeeuwen1:36.172006026101:49.83+0,6713048.361:49.83
AFGEMNoor VermeerSbc20001:22.11200600752


<< TOP >>
Programmanr. 12
13-5-2018
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Noa EversdijkZ & PC De Zeeuwse Kust 156.361999035951:00.26+0,7956527.371:00.26
2.Alan SmeetsHellas-Glana1:02.341984020891:02.42+0,7750828.081:02.42
3.Maikel van der LindenZv Kimbria1:02.312000037971:03.12+0,6449229.491:03.12
4.Richard RasmijnKon. AZ 18701:05.591994064871:03.39+0,6548528.561:03.39
5.Lars GeuensOverpeltse Zwemvereniging1:06.18OZV/10262/031:04.23+0,6846729.491:04.23
6.Ruben CuelenaereZ & PC De Zeeuwse Kust 11:04.952001006951:06.61+0,8241829.961:06.61
7.Koen Wijnandssgpatrick-deroersoppers1:05.441998002471:07.19+0,7340830.731:07.19
8.Kacper KasprzyckiPsv1:10.512003043191:08.09+0,7139231.421:08.09
9.Calvin de KleijnKon. AZ 18701:06.362000055851:08.22+0,6738929.971:08.22
10.David GroenewegenPsv1:10.632004004691:09.56+0,7936732.391:09.56
11.Tim Van LangendonckOverpeltse Zwemvereniging1:14.54OZV/11005/021:09.83+0,7636330.771:09.83
12.Robin van den BergZv 441:10.122004006991:10.94+0,8034632.941:10.94
13.Ananye AchintyePsv1:08.952002023491:11.21+0,6334233.081:11.21
14.Vincent van EmousAquapoldro1:11.991998027831:13.60+0,7731032.041:13.60
15.Anouar VisserZV De Aalscholver1:10.912003018291:13.78+0,6930832.781:13.78
16.Yorick RomeijnDe IJsselmeeuwen1:14.902004026411:15.4028834.381:15.40
17.Justin JansenZV De Aalscholver1:13.632003020791:16.43+0,7927735.181:16.43
18.Luka GeraerdsHellas-Glana1:15.462005020771:16.90+0,7527236.881:16.90
19.Tom van den Akkersgpatrick-deroersoppers1:15.672002046531:17.38+0,6626732.441:17.38
20.Dave RookKon. AZ 18701:13.642002043551:17.66+0,7926434.501:17.66
21.Rade ObradovicKon. AZ 1870NT1988062611:21.55+0,9322834.561:21.55
22.Shawn KlasKon. AZ 18701:21.802004020051:23.02+0,7921635.371:23.02
*
23.Daniel SimonsPsv1:31.842006020171:23.39+0,5621337.661:23.39
24.Faisal LaghrichKon. AZ 18701:29.402003018851:24.31+0,8620637.011:24.31
25.Pjotr BakkerZv 441:35.432005009991:32.37+0,7315743.771:32.37
26.Ivar KleuverZV De Aalscholver1:33.592006014571:33.35+0,8315241.681:33.35
27.Hugo LamtinkZv 441:29.872005027591:34.74+0,8214541.161:34.74
28.Splinter DoornbosDe IJsselmeeuwen1:29.142004022551:35.01+0,6314442.111:35.01
29.Stan HoutvastHellas-Glana1:41.572005008831:38.70+0,7312943.391:38.70
30.Daan TheuwisOverpeltse Zwemvereniging1:41.46OZV/10269/041:40.0012444.741:40.00
31.Brian de GrootZV De Aalscholver2:01.882005016532:06.48+0,776158.622:06.48
AFGEMFriso RonDe IJsselmeeuwen1:03.95200102631


<< TOP >>
Programmanr. 13
13-5-2018
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Yara MelsTrb/Res1:26.842007002321:29.19+0,7237642.051:29.19
2.Ylva KoningsHellas-Glana1:43.752007001481:35.4730644.851:35.47
3.Suze CreemersHellas-Glana1:41.582007007381:36.16+0,8130045.561:36.16
4.Isa JansenSbc20001:40.422007011761:36.73+0,7329445.461:36.73
5.Lisa RobertsHellas-Glana1:38.952007001701:37.29+0,7528946.411:37.29
6.Rhodee van den HamZwemvereniging Hoogland1:32.802007000901:39.50+0,7427147.391:39.50
7.Fieke BerschSbc20001:44.342007011781:39.57+0,8827046.541:39.57
8.Aukje GrijseelsKon. AZ 18701:27.712007012081:40.41+0,6526347.291:40.41
9.Livia GroenewegenPsv1:41.112007002441:42.58+0,7424748.241:42.58
10.Myrthe SteltenHellas-Glana1:47.252009002341:43.04+0,8024449.271:43.04
11.Bo PeetersZ & PC De Zeeuwse Kust 11:43.972007008281:44.41+0,5823449.861:44.41
12.Elske van der VenTrb/Res1:41.592008009041:44.9123150.751:44.91
13.Lieze BerschSbc20001:47.292008005361:46.51+0,8522148.801:46.51
14.Lieke DuijnkerkeZ & PC De Zeeuwse Kust 11:48.052007004681:46.73+0,5721951.251:46.73
15.Juul SchellekensSwnz (Sg)1:45.042007013921:47.39+0,8421550.201:47.39
16.Laura van LieropPsv1:45.032007008101:47.42+0,6121549.781:47.42
17.Lotje KoenraadsSbc20001:47.902009008961:48.3421050.541:48.34
18.Anique PolinderZv 441:46.232008000081:49.84+0,8720151.701:49.84
19.Elise van der WielenOlympia1:47.722007003461:52.6718652.891:52.67
20.Vera BastiaensenHieronymus1:46.722008005721:53.23+0,8518454.071:53.23
21.Julia de GrootPsv1:54.292007022361:53.66+0,7318154.301:53.66
22.Tanja HoeijenbosSbc20002:02.882007012781:54.03+0,8218055.071:54.03
23.Jorien ClaesOverpeltse Zwemvereniging1:50.11OZV/21041/081:54.49+1,0417853.591:54.49
24.Phyllis LegeinPsv1:56.542008013961:55.33+0,8417456.491:55.33
25.Róben GeersHieronymus1:50.722008014481:56.29+0,7216955.021:56.29
26.Emma Ketelaarssgpatrick-deroersoppers1:55.702008003541:56.32+0,7116953.441:56.32
27.Jessy van VlimmerenHieronymus1:54.342008014521:56.82+0,7916753.991:56.82
28.Vivian BoetzkesPsv2:03.652008014861:57.18+0,7316654.171:57.18
29.Daphne van der WielenOlympia1:54.392008002201:57.88+0,8416355.401:57.88
30.Sione LatuheruZ & PC De Zeeuwse Kust 11:59.112008014281:59.57+0,6715659.031:59.57
31.Josefien StrooZ & PC De Zeeuwse Kust 12:00.072008005782:01.27+0,8914957.012:01.27
32.Rona GoverdeHieronymus1:51.002009002982:02.38+0,9814557.432:02.38
33.Luus Gielenssgpatrick-deroersoppers1:57.612009001382:03.2014259.442:03.20
34.Fiene MekersPsv2:12.032008016222:03.84+0,4314056.472:03.84
35.Narkeasha PetersonZ & PC De Zeeuwse Kust 11:56.702008005762:05.2113657.442:05.21
36.Minne van der KnoopZPC De Rog Weert2:06.622007027982:05.93+0,8613357.422:05.93
37.Emmelien BloemersDe TreffersNT2007033282:07.41+0,7812959.362:07.41
38.Norah van PeerAquaDream2:19.782008018182:09.29+0,921231:02.772:09.29
39.Karlijn van der SchrierHieronymus2:07.812009008342:09.70+0,6012258.632:09.70
40.Dewy van SandwijkOlympia2:15.742007012662:15.351071:05.002:15.35
41.Vesper WisselinkAquaDreamNT2009013122:15.85+0,921061:03.772:15.85
42.Lina BoutalebPsv2:18.792008024042:21.11+1,13951:07.092:21.11
43.Jenna GorterZV De Aalscholver2:24.66200702746SB82:21.711611:08.922:21.71
DISJip PeetersZ & PC De Zeeuwse Kust 11:58.67200900160+0,72
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 14
13-5-2018
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Rinz van der StaalAquaDream1:45.432007002791:36.67+0,7621544.511:36.67
2.Ario MirzaKon. AZ 18701:44.752008011751:39.92+0,6319547.041:39.92
3.Kimi-Njordr JonkmanZ & PC De Zeeuwse Kust 11:41.942007001491:45.44+0,8316648.731:45.44
4.Tim van RooijPsv1:49.762007001291:45.63+0,7516549.771:45.63
5.Mathijs TakkenOlympia1:48.272007002291:48.38+0,8015350.701:48.38
6.Rick van MeenenOlympia1:51.542007000591:51.29+0,6014151.781:51.29
7.Ivan BachvarovPsv2:15.572008003211:52.69+0,7813652.531:52.69
8.Max VerschuurZV De Aalscholver1:47.332007024551:52.88+0,6713552.611:52.88
9.Jannick van EeghemHellas-Glana2:07.082008001471:55.04+0,9912851.951:55.04
10.Tim van RijnPsv2:02.232008009831:58.83+0,5811654.251:58.83
11.Jesse JacobsHzpc2:02.102007004071:59.0611556.401:59.06
12.Oscar de GrootPsv2:10.192009010332:05.80+0,769859.922:05.80
13.Roy van der SandePsv2:06.452008003612:06.28+0,779659.992:06.28
14.Yannick CreemersHellas-Glana2:10.442008010312:10.81+1,06871:04.092:10.81
*
DISPhin van EkPsvNT200702827+1,12
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt., + SA
AFGEMMaxime DamenPsv2:06.22200800849
AFGEMLuuk HommenZV De Aalscholver1:45.94200702781


<< TOP >>
Programmanr. 15
13-5-2018
Dames, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Nadja WortelHieronymus4:39.461998007984:51.65+0,70546
50m:
100m:
32.18
1:08.38
32.18
36.20
150m:
200m:
1:45.39
2:22.71
37.01
37.32
250m:
300m:
3:00.23
3:37.97
37.52
37.74
350m:
400m:
4:16.28
4:51.65
38.31
35.37
2.Nora WeermanZv 444:56.712004006205:05.24+0,74476
50m:
100m:
33.86
1:11.91
33.86
38.05
150m:
200m:
1:50.85
2:30.44
38.94
39.59
250m:
300m:
3:09.86
3:49.20
39.42
39.34
350m:
400m:
4:27.39
5:05.24
38.19
37.85
3.Esther TiemersmaZ & PC De Zeeuwse Kust 14:56.382002029625:07.04+0,69468
50m:
100m:
34.01
1:11.71
34.01
37.70
150m:
200m:
1:51.62
2:30.88
39.91
39.26
250m:
300m:
3:10.72
3:50.10
39.84
39.38
350m:
400m:
4:29.63
5:07.04
39.53
37.41
4.Lianne KaanenHellas-Glana5:07.942003007085:21.72+0,84407
50m:
100m:
36.07
1:15.64
36.07
39.57
150m:
200m:
1:55.89
2:36.92
40.25
41.03
250m:
300m:
3:18.07
3:59.58
41.15
41.51
350m:
400m:
4:41.09
5:21.72
41.51
40.63
5.Luna van TilburgDe Krabben5:33.272005021605:24.37+0,83397
50m:
100m:
35.12
1:15.42
35.12
40.30
150m:
200m:
1:57.10
2:38.73
41.68
41.63
250m:
300m:
3:20.11
4:02.80
41.38
42.69
350m:
400m:
4:44.82
5:24.37
42.02
39.55
6.Shanna JoppeZ & PC De Zeeuwse Kust 15:21.332006011865:25.24+0,73394
50m:
100m:
35.65
1:15.70
35.65
40.05
150m:
200m:
1:57.09
2:38.97
41.39
41.88
250m:
300m:
3:21.18
4:03.98
42.21
42.80
350m:
400m:
4:46.29
5:25.24
42.31
38.95
7.Anniek TakkenDe Ward5:15.362004017685:26.35+0,82390
50m:
100m:
36.39
1:17.84
36.39
41.45
150m:
200m:
1:59.48
2:42.56
41.64
43.08
250m:
300m:
3:24.30
4:06.49
41.74
42.19
350m:
400m:
4:47.69
5:26.35
41.20
38.66
8.Carlein PolinderZv 445:22.922006001285:35.59+0,84358
50m:
100m:
36.48
1:17.76
36.48
41.28
150m:
200m:
1:59.86
2:43.49
42.10
43.63
250m:
300m:
3:26.51
4:10.30
43.02
43.79
350m:
400m:
4:54.01
5:35.59
43.71
41.58
9.Melissa de LangZv 44NT2000011865:41.99+0,78339
50m:
100m:
35.59
1:17.70
35.59
42.11
150m:
200m:
2:00.46
2:44.89
42.76
44.43
250m:
300m:
3:29.03
4:14.43
44.14
45.40
350m:
400m:
4:59.25
5:41.99
44.82
42.74
10.Valerie BakkerV.Z.V. NjordNT2001036725:48.74+0,73319
50m:
100m:
38.25
1:20.95
38.25
42.70
150m:
200m:
2:05.42
2:50.87
44.47
45.45
250m:
300m:
3:35.79
4:21.21
44.92
45.42
350m:
400m:
5:05.99
5:48.74
44.78
42.75
11.Claire AlizéPsv5:58.092006011045:49.18318
50m:
100m:
39.75
1:23.71
39.75
43.96
150m:
200m:
2:08.79
2:53.88
45.08
45.09
250m:
300m:
3:38.50
4:23.79
44.62
45.29
350m:
400m:
5:07.78
5:49.18
43.99
41.40
12.Coranda VissersSbc20006:08.951997057066:18.37+0,75250
50m:
100m:
42.08
1:28.55
42.08
46.47
150m:
200m:
2:16.48
3:04.72
47.93
48.24
250m:
300m:
3:54.54
4:43.06
49.82
48.52
350m:
400m:
5:31.08
6:18.37
48.02
47.29
13.Zoya van BeekZeps6:50.482003031786:35.86+0,78218
50m:
100m:
43.10
1:32.53
43.10
49.43
150m:
200m:
2:22.59
3:13.96
50.06
51.37
250m:
300m:
4:05.26
4:56.75
51.30
51.49
350m:
400m:
5:48.69
6:35.86
51.94
47.17
14.Annelieke VerrietV.Z.V. Njord7:04.112003005527:07.99+0,81173
50m:
100m:
45.35
1:37.42
45.35
52.07
150m:
200m:
2:32.21
3:26.91
54.79
54.70
250m:
300m:
4:23.21
5:20.17
56.30
56.96
350m:
400m:
6:17.21
7:07.99
57.04
50.78
15.Eve OwensMosa~Regio9:56.312006027727:53.02+0,66128
50m:
100m:
46.97
1:44.35
46.97
57.38
150m:
200m:
2:45.08
3:45.30
1:00.73
1:00.22
250m:
300m:
4:48.09
5:49.47
1:02.79
1:01.38
350m:
400m:
6:52.65
7:53.02
1:03.18
1:00.37
16.Fabienne Verriet-RegensburgV.Z.V. Njord7:34.451975004287:57.14+0,91125
50m:
100m:
48.31
1:44.69
48.31
56.38
150m:
200m:
2:45.12
3:46.93
1:00.43
1:01.81
250m:
300m:
4:48.77
5:51.83
1:01.84
1:03.06
350m:
400m:
6:55.77
7:57.14
1:03.94
1:01.37


<< TOP >>
Programmanr. 16
13-5-2018
Heren, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Lucas PetersPsv4:24.572003013254:23.33+0,68584
50m:
100m:
29.48
1:02.62
29.48
33.14
150m:
200m:
1:35.98
2:09.90
33.36
33.92
250m:
300m:
2:43.30
3:17.22
33.40
33.92
350m:
400m:
3:50.74
4:23.33
33.52
32.59
2.Yorick VisserZ & PC De Zeeuwse Kust 14:16.432003019574:25.87+0,75567
50m:
100m:
30.39
1:03.50
30.39
33.11
150m:
200m:
1:37.38
2:11.31
33.88
33.93
250m:
300m:
2:45.69
3:20.02
34.38
34.33
350m:
400m:
3:53.82
4:25.87
33.80
32.05
3.Luuk van RooijPsv4:39.572004005814:32.16+0,77529
50m:
100m:
30.58
1:05.22
30.58
34.64
150m:
200m:
1:39.78
2:14.42
34.56
34.64
250m:
300m:
2:49.31
3:24.80
34.89
35.49
350m:
400m:
3:58.89
4:32.16
34.09
33.27
4.Nino van BeekZeps4:31.732002021534:33.10+0,69523
50m:
100m:
29.92
1:03.33
29.92
33.41
150m:
200m:
1:38.19
2:13.10
34.86
34.91
250m:
300m:
2:48.13
3:23.11
35.03
34.98
350m:
400m:
3:58.56
4:33.10
35.45
34.54
5.Maikel van der LindenZv Kimbria4:31.702000037974:35.47+0,72510
50m:
100m:
29.92
1:03.73
29.92
33.81
150m:
200m:
1:38.78
2:13.47
35.05
34.69
250m:
300m:
2:49.30
3:25.37
35.83
36.07
350m:
400m:
4:00.60
4:35.47
35.23
34.87
6.Pieter WissePsv4:49.362004007794:36.85+0,83502
50m:
100m:
30.68
1:05.38
30.68
34.70
150m:
200m:
1:40.25
2:15.54
34.87
35.29
250m:
300m:
2:51.03
3:27.51
35.49
36.48
350m:
400m:
4:02.48
4:36.85
34.97
34.37
7.Aidan AndersenTrb/ResNT2003028294:47.74+0,72447
50m:
100m:
30.88
1:06.77
30.88
35.89
150m:
200m:
1:43.85
2:20.23
37.08
36.38
250m:
300m:
2:57.38
3:34.59
37.15
37.21
350m:
400m:
4:12.24
4:47.74
37.65
35.50
8.Richard van der HorstZV De Meer4:49.221997001794:54.67+0,82417
50m:
100m:
32.91
1:09.14
32.91
36.23
150m:
200m:
1:45.89
2:23.84
36.75
37.95
250m:
300m:
3:01.88
3:40.24
38.04
38.36
350m:
400m:
4:17.78
4:54.67
37.54
36.89
9.Sven van EeghemHellas-Glana5:28.452004005414:59.56+0,78396
50m:
100m:
33.49
1:11.93
33.49
38.44
150m:
200m:
1:51.04
2:29.85
39.11
38.81
250m:
300m:
3:08.98
3:48.01
39.13
39.03
350m:
400m:
4:26.24
4:59.56
38.23
33.32
10.Thijn BergmanV.Z.V. Njord5:22.882003027135:18.97+0,68328
50m:
100m:
33.64
1:12.90
33.64
39.26
150m:
200m:
1:53.37
2:35.35
40.47
41.98
250m:
300m:
3:16.76
3:58.96
41.41
42.20
350m:
400m:
4:39.23
5:18.97
40.27
39.74
11.Kylian OosterveenZ & PC De Zeeuwse Kust 15:05.632006006515:20.16+0,96325
50m:
100m:
34.15
1:12.57
34.15
38.42
150m:
200m:
1:53.20
2:34.87
40.63
41.67
250m:
300m:
3:17.04
3:58.58
42.17
41.54
350m:
400m:
4:40.05
5:20.16
41.47
40.11
12.Giljano PalmKon. AZ 18705:54.622004036375:31.98+0,78291
300*
50m:
100m:
33.92
1:13.36
33.92
39.44
150m:
200m:
1:55.21
2:38.79
41.85
43.58
250m:
300m:
3:20.56
4:04.90
41.77
44.34
350m:
400m:
4:50.99
5:31.98
46.09
40.99
13.William WebsterV.Z.V. Njord5:28.792003027755:37.54+0,73277
50m:
100m:
33.63
1:12.45
33.63
38.82
150m:
200m:
1:54.60
2:38.31
42.15
43.71
250m:
300m:
3:23.30
4:08.65
44.99
45.35
350m:
400m:
4:54.20
5:37.54
45.55
43.34
14.Giles WeijzenZwemclub Eijsden5:57.022005011016:04.70+0,75220
50m:
100m:
39.60
1:25.52
39.60
45.92
150m:
200m:
2:12.51
2:59.77
46.99
47.26
250m:
300m:
3:46.69
4:34.55
46.92
47.86
350m:
400m:
5:21.13
6:04.70
46.58
43.57
15.Jasper VerrietV.Z.V. Njord8:05.042005004518:13.84+0,9488
50m:
100m:
50.21
1:51.60
50.21
1:01.39
150m:
200m:
2:53.37
3:59.51
1:01.77
1:06.14
250m:
300m:
5:03.78
6:08.66
1:04.27
1:04.88
350m:
400m:
7:12.70
8:13.84
1:04.04
1:01.14
AFGEMMartijn RookKon. AZ 18706:12.62200502411


<< TOP >>
Programmanr. 17
13-5-2018
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m150m200m
1.Lonneke KampmanPsv2:32.882001001462:26.09+0,5961234.471:11.281:49.442:26.09
2.Babet de VoogdZ & PC De Zeeuwse Kust 12:25.662003013622:26.62+0,7260634.851:11.291:49.802:26.62
3.Lindsey BerghuisZv 442:25.802003001042:29.67+0,6956934.651:12.641:52.022:29.67
4.Nikki SmeetsHellas-Glana2:23.472002000802:30.50+0,6456034.811:12.671:52.112:30.50
5.Imke BeekmanHellas-Glana2:33.322003019502:35.29+0,8151036.751:16.071:56.362:35.29
6.Rune TheuwisOverpeltse Zwemvereniging2:39.19OZV/20261/022:39.54+0,6947038.051:18.531:59.312:39.54
7.Juline van MeeterenZV De Meer2:47.172003004062:40.23+0,6546438.281:19.312:00.862:40.23
8.Elise BamsZwemclub Eijsden2:40.082005008342:44.64+0,8242837.741:20.592:03.402:44.64
9.Indy van LaarhovenAquaDream2:42.772005007102:44.73+0,6442739.081:21.052:03.722:44.73
10.Julia VisserDe Rijn2:45.602005003882:46.30+0,7641539.241:21.782:05.892:46.30
11.Jessie BoddenZv Kimbria2:47.772004016502:46.96+0,7041039.381:22.252:04.882:46.96
12.Zara GovaersDe IJsselmeeuwen2:44.292004012722:49.59+0,6239137.961:22.012:05.972:49.59
13.Noor SegersOverpeltse Zwemvereniging2:45.64OZV/21026/052:52.78+0,6937039.951:23.332:08.222:52.78
14.Demi GoosenSbc20002:44.792002048682:54.41+0,9836041.241:24.462:10.492:54.41
15.Juul SchroyenZwemclub Eijsden2:58.342005014162:56.82+0,7634540.701:26.072:12.202:56.82
16.Floor BrakelPsv2:57.622004026582:57.88+0,7133943.231:28.742:14.472:57.88
17.Whitney OdunzePsv2:57.432004027042:57.96+0,7033941.831:27.312:12.922:57.96
18.Veerle RiezebosZv 443:02.172006007122:58.15+0,9633841.561:27.712:13.822:58.15
19.Julia VrolijkDe IJsselmeeuwen2:50.132003023303:01.38+0,6832043.031:29.482:16.163:01.38
20.Lotte Cornelissende watervogels3:12.412006011823:04.25+0,6730544.301:31.882:18.903:04.25
21.Naomi RooijensDe Rijn3:18.042006013623:05.99+0,5829744.111:32.542:21.143:05.99
22.Puk LubbersZv 443:12.192006008323:06.56+0,8029444.001:33.132:23.003:06.56
23.Mirthe RoosenArendonkse Zwemvereniging3:08.50AZV/21025/033:12.09+0,8226945.761:34.512:24.393:12.09
24.Puck van Rijnde watervogels3:15.152006033023:15.31+0,6625645.171:34.592:27.813:15.31
AFGEMKim BoerZV De Zaan 12:51.39200600034


<< TOP >>
Programmanr. 18
13-5-2018
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m150m200m
1.Bram VerkuijlenPsv2:24.352004013812:22.20+0,7148833.551:09.661:45.822:22.20
2.Bobby van DijkDbd2:22.602002001532:24.79+0,7246232.161:09.101:48.092:24.79
3.Bram van den BurgZC Valkenburg2:30.692002030952:29.12+0,6942334.141:11.691:50.472:29.12
4.Tim Van LangendonckOverpeltse Zwemvereniging2:28.41OZV/11005/022:32.13+0,7139834.961:15.081:55.582:32.13
5.Teun van der SchrierHieronymus2:25.152004036272:33.61+0,7538737.481:16.951:56.682:33.61
6.Justin JansenZV De Aalscholver2:27.852003020792:35.69+0,7637136.521:16.561:57.002:35.69
7.Lars HilkensRz2:45.022002011652:36.04+0,6636935.611:15.631:57.012:36.04
8.Kjell ReumkensHellas-Glana2:38.362004013852:40.42+0,7134037.811:18.822:00.652:40.42
9.Erwin MallensV.Z.V. Njord2:36.021994030972:41.23+0,7133439.511:22.042:02.562:41.23
10.Robin HermansTrb/Res2:30.881994009872:42.01+0,5933037.121:18.222:00.352:42.01
11.Sjors van KruijsdijkTempo Valkenswaard2:40.562001022692:44.71+0,7131436.911:18.092:01.752:44.71
12.Guus van WanroijZwemclub Eijsden2:43.612003013092:49.92+0,6528639.361:22.802:07.212:49.92
13.Boaz SchuurmanZv 44NT2006000613:18.09+1,1218045.771:37.072:29.013:18.09
14.Berend van der SchrierHieronymusNT2006019153:33.57+0,6514451.201:45.912:42.963:33.57
AFGEMLex CarterHellas-Glana2:33.23200001275


<< TOP >>
Programmanr. 19
13-5-2018
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m150m200m
1.Lotte PietermanZv 442:29.832003018382:33.56+0,6855434.211:14.871:58.992:33.56
2.Janice ProvoostZ & PC De Zeeuwse Kust 12:33.962003030762:38.33+0,6850534.501:16.422:01.692:38.33
3.Eva van ElsenPsv2:36.641999030262:38.51+0,7250432.671:15.602:00.242:38.51
4.Denice KoolmanZv 442:29.582002001322:38.62+0,7150336.251:16.052:02.992:38.62
5.Lorena DreschersHellas-Glana2:43.392004013642:41.12+0,6848033.791:15.522:04.222:41.12
6.Meral BakkerPsv2:44.492002007882:42.30+0,7646934.681:16.342:05.342:42.30
7.Nikki DoumaHellas-Glana2:40.822001022522:42.81+0,7546531.941:15.222:04.802:42.81
8.Tessa LoosAquaDreamNT2002006082:43.46+0,6645934.961:18.652:05.412:43.46
9.Silke BliekHellas-Glana2:46.432003019482:44.12+0,7745435.081:21.492:04.602:44.12
10.Anouk van HattumHellas-Glana2:46.572006007382:47.53+0,7342737.091:21.352:12.162:47.53
11.Evy van LaarhovenAquaDream2:45.172005007122:47.54+0,7442734.691:17.662:10.522:47.54
12.Lisa VerheijSwnz (Sg)2:47.542002026282:47.65+0,8542635.431:19.492:10.842:47.65
13.Elisah VelgersdijkAquapoldro2:38.512001024362:48.45+0,7442037.101:20.832:10.512:48.45
14.Chantal van der HorstZV De Meer2:41.581994006162:48.47+0,7742038.571:24.912:09.402:48.47
15.Jolijn LiezenZv 442:43.242005005182:48.6641836.241:18.282:08.622:48.66
16.Isa CoenenHellas-Glana2:51.032003007042:49.87+0,8140939.051:23.912:11.432:49.87
17.Rachelle LuimesHellas-Glana2:54.402005006542:49.90+0,7940937.051:21.522:12.772:49.90
18.Mexi KöstersZeps2:58.832004013082:50.91+0,7840235.541:20.062:11.972:50.91
19.Isabella CastelijnsHieronymus2:46.932001059622:51.14+0,7140035.661:20.672:12.882:51.14
20.Joëlle SteltenpoolSbc20002:48.992003013022:51.21+0,4540036.441:21.582:11.112:51.21
21.Vivian GravemakerDe Rijn2:49.152004000582:54.22+0,7437939.621:24.472:15.232:54.22
22.Julia van SlounHellas-Glana2:50.342005004782:55.02+0,8537439.951:23.522:17.172:55.02
23.Britt SlegersOverpeltse Zwemvereniging3:08.75OZV/21027/052:57.07+0,4236141.511:23.852:17.662:57.07
24.Jasmijn PlasDe Grunte2:50.032003003882:57.49+0,8035942.401:27.142:18.852:57.49
25.Melissa FrisartDe Rijn2:56.692004009822:57.50+0,7135937.851:27.242:15.572:57.50
26.Femke van DijkDe KrabbenNT2002038002:58.67+0,8435238.781:26.132:19.732:58.67
27.Isabelle MeinemaZv 442:56.712005002162:59.66+0,8334640.741:27.982:21.672:59.66
28.Zoë SendenZv Kimbria2:58.102004001322:59.77+0,6834540.431:28.602:20.042:59.77
29.Claartje RijkenSwnz (Sg)2:57.112002049182:59.94+0,7834436.871:24.932:18.802:59.94
30.Merel van den HeuvelZV De Meer3:00.772002017843:00.53+0,7434138.711:24.202:18.083:00.53
31.Julia van LoonHieronymus2:59.932005019083:01.24+0,8233741.921:28.252:20.343:01.24
32.Isabella GrijseelsKon. AZ 18703:00.482005026783:01.28+0,7533740.591:26.292:20.503:01.28
33.Amy KieboomTrb/Res2:48.871995025803:01.70+0,7833438.021:29.202:21.703:01.70
34.Ilse van HalDbd3:00.012004043743:02.17+0,7533238.581:25.052:19.473:02.17
35.Tess PijeKon. AZ 18702:58.032005005763:04.4832039.511:26.162:22.443:04.48
36.Emily VandammeOverpeltse Zwemvereniging3:19.91OZV/21022/063:05.15+0,9631643.731:31.762:23.553:05.15
37.Lisa ChristiaensHzpc2:55.802004038283:06.21+0,7531144.771:28.642:23.963:06.21
38.Zoë de JongHieronymus3:01.032005010923:06.61+0,7430939.151:28.932:22.433:06.61
39.Yara WortelHieronymus3:10.322003049543:08.9129837.451:28.762:26.943:08.91
40.Alyssa van der HeijdenHieronymus3:15.102006035083:12.78+0,7628042.701:28.612:28.843:12.78
41.Nina GeuensOverpeltse Zwemvereniging3:14.77OZV/21019/063:13.38+0,5527744.981:37.102:35.613:13.38
42.Nelle TheuwisOverpeltse Zwemvereniging3:18.25OZV/21011/063:13.99+0,9327544.931:35.852:34.433:13.99
43.Iris van der VeerPsv3:07.772005021503:15.69+0,7226842.501:28.732:30.163:15.69
44.Lise UrlingsHellas-Glana3:19.922006019203:16.21+0,6426644.851:35.472:34.163:16.21
45.Evy KrempelSbc20003:29.222006005783:17.05+0,7726246.281:37.232:33.343:17.05
46.Coranda VissersSbc20003:11.551997057063:17.15+0,8826244.821:37.552:33.263:17.15
47.Doutsen DoornbosDe IJsselmeeuwen3:15.322006026103:18.11+0,7225847.171:36.632:35.553:18.11
48.Jacqueline Houbensgpatrick-deroersoppers3:11.162006006623:21.67+0,6524546.051:37.572:36.383:21.67
49.Simone ZandinkDe IJsselmeeuwen3:34.332004048423:24.46+0,8923546.241:38.532:36.943:24.46
50.Tara GoorenNoord Limburg(SG)3:16.582006002783:27.65+0,8622448.771:43.282:41.083:27.65
51.Anne BeylemansOverpeltse Zwemvereniging3:35.60OZV/21030/063:27.94+1,0122348.271:39.652:41.003:27.94
52.Nori PlenckersKon. AZ 18703:31.642003045783:30.55+0,8121546.831:42.692:42.543:30.55
53.Eva HavelaarDe Grunte3:22.712006016603:35.2420147.901:43.562:48.593:35.24
DISMarit ZandinkDe IJsselmeeuwen3:24.42200602608+0,75
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMSanne LukkenPsv2:45.37200400030
AFGEMAnastasia RenssenTrb/Res2:32.51200202588


<< TOP >>
Programmanr. 20
13-5-2018
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m150m200m
1.Timo SpaansPsv2:19.322002010872:16.98+0,6857628.801:04.481:45.602:16.98
2.Luuk SmitsTempo Valkenswaard2:23.602000010152:20.82+0,7153129.171:04.991:46.462:20.82
3.Björn PiketHzpc2:16.021996021332:21.08+0,7152830.281:07.821:47.222:21.08
4.Ian SandersHellas-Glana2:30.602001003732:23.55+0,7150130.931:11.081:49.982:23.55
5.Lars GeuensOverpeltse Zwemvereniging2:25.78OZV/10262/032:26.52+0,7147129.801:08.401:53.052:26.52
6.Job van WanroijZwemclub Eijsden2:32.292003013072:27.24+0,6946431.741:09.871:54.302:27.24
7.David GroenewegenPsv2:30.762004004692:27.27+0,7746431.581:10.841:54.912:27.27
8.Guy HungensTempo Valkenswaard2:31.842001016972:29.01+0,6544831.531:12.711:53.152:29.01
9.Jochem KampmanPsv2:34.772002004532:29.26+0,7444631.521:11.211:56.702:29.26
10.Ruben SchellekensTrb/Res2:22.711997027472:30.21+0,7143729.221:08.621:53.562:30.21
11.Arne VermeireOverpeltse Zwemvereniging2:34.68OZV/11028/022:33.09+0,7641334.171:16.541:59.512:33.09
12.Mel van GemertPsv2:39.392003003232:33.92+0,7940633.651:15.421:57.762:33.92
13.Koen de GrootZwemclub Eijsden2:48.072004010592:35.06+0,7639732.371:15.131:59.792:35.06
14.Djep DoreleijersTempo Valkenswaard2:39.872000053052:37.16+0,7738231.381:11.581:59.772:37.16
15.Anouar VisserZV De Aalscholver2:31.332003018292:37.88+0,4837632.961:13.632:02.142:37.88
16.Kazik HuibersKon. AZ 18702:27.342002045652:39.20+0,7636733.511:15.112:00.362:39.20
17.Sven ten HoveHieronymus2:42.342005002732:39.3636634.491:15.912:02.422:39.36
18.Victor WillemseDe Ward2:39.192002013152:42.58+0,6434533.111:16.172:05.912:42.58
19.Wesley van ElstDe Rijn2:46.492005005072:47.20+0,8831737.511:20.632:08.882:47.20
20.Lars BulmanAquaDream2:59.932006001252:47.40+0,6831636.471:21.252:10.362:47.40
21.Sem BonteZ & PC De Zeeuwse Kust 12:52.572004004272:47.75+0,7131435.721:19.082:10.972:47.75
22.Younes DoudouhPsv2:55.652002037352:48.88+0,7430834.311:18.962:11.642:48.88
23.Kyan LevensTrb/Res2:44.142002028692:51.48+0,7329438.881:23.892:13.412:51.48
24.Victor RoosenArendonkse ZwemverenigingNTAZV/11014/022:53.04+0,7828636.381:23.462:16.402:53.04
25.Oscar RoosenArendonkse ZwemverenigingNTAZV/11015/052:54.10+0,8128144.331:30.712:19.192:54.10
26.Dylan OwensMosa~RegioNT2004037052:56.22+0,6927139.621:24.132:16.592:56.22
27.Ivar KleuverZV De Aalscholver3:03.422006014573:02.06+0,7924643.201:25.352:21.793:02.06
28.Daan TheuwisOverpeltse Zwemvereniging3:10.53OZV/10269/043:02.93+0,7524244.401:30.842:24.233:02.93
29.Daniel SimonsPsv3:05.322006020173:04.91+0,6123440.051:26.582:24.743:04.91
30.Joe van den HooffPsv3:08.452006005593:06.34+0,7322936.681:29.762:23.653:06.34
31.Quint SwagtenRzl2:54.612002011433:06.98+0,7122736.491:25.662:21.023:06.98
32.Levi FaberAquapoldro3:07.802004007333:10.26+0,7421539.661:30.682:32.213:10.26
33.Wout van DijkDbd3:05.411962001453:13.24+0,6020544.421:37.122:31.953:13.24
34.Tom BouwmansDzt'623:10.282005022293:16.58+0,5719542.231:35.822:34.623:16.58
35.Jef DieltiënsOverpeltse ZwemverenigingNTOZV/11032/053:22.03+0,8318048.661:41.252:41.243:22.03
36.Jens ReindersZPC De Rog Weert3:17.322006002653:26.78+0,7516853.011:42.982:43.513:26.78
37.Luca AufderhaarDe Grunte3:49.042006033753:41.72+0,7713651.821:49.322:51.943:41.72
DISLyon HendriksNoord Limburg(SG)3:13.00200500893+0,79
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISAlexander TöpferPsv3:48.56200501305+0,74
RF - Bij het loslaten van de wand na het keerpunt de rugligging niet aangenomen., + RC + VC
NG.ZAChris VerhoevenPsv2:34.42200400593
AFGEMBart de BruijnAquaDream2:41.78200004177


<< TOP >>
Programmanr. 21
13-5-2018
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m150m200m
1.Britt VandewalOverpeltse Zwemvereniging2:49.25OZV/21007/032:49.17+0,8355639.411:22.742:05.672:49.17
2.Jade Geurtsde watervogels2:55.932004022782:50.36+0,7854439.341:23.582:07.222:50.36
3.Danielle MeinemaZv 442:46.672003005342:50.78+0,7654038.731:22.612:06.872:50.78
4.Kim BecxHieronymus2:56.022003027662:58.99+0,7246939.751:26.222:12.922:58.99
5.Anna TiemersmaZ & PC De Zeeuwse Kust 12:53.392004006863:00.22+0,7346040.921:27.432:14.083:00.22
6.Indy MelsTrb/Res3:02.962005013543:05.80+0,8442040.841:28.832:17.773:05.80
7.Kira KeijPsv3:18.952003014763:12.29+0,6637944.711:34.422:22.973:12.29
8.Nadège van MeeterenZV De Meer3:02.521974007363:13.93+0,8636943.091:32.162:22.943:13.93
9.Demi BramaZV De Aalscholver3:11.222000035643:17.12+0,7535144.281:34.572:25.963:17.12
10.Meike BliekHellas-Glana3:17.492006004123:17.70+0,6934845.481:35.652:27.993:17.70
11.Aniek HeinenDe IJsselmeeuwen3:15.012005036363:17.8134843.411:33.862:26.053:17.81
12.Frederique SteltenpoolSbc20003:19.062004004783:19.99+0,7733745.501:36.922:29.113:19.99
13.Kim CrinsRzl3:24.192005012123:25.79+0,7530946.111:38.572:32.593:25.79
14.Kim BakkerZv 443:22.972006009943:29.61+0,7129246.951:42.122:36.173:29.61
15.Demi NeessenZPC Nederweert3:29.222006015823:29.68+0,6429248.011:42.202:35.843:29.68
16.Julia van der SandePsv3:33.742006021523:33.04+0,8427848.291:44.722:39.203:33.04
17.Amelie de JongeZV De Aalscholver3:34.452002026783:34.69+0,8427248.331:44.252:39.603:34.69
18.Carmen PowellZv 443:51.092006024583:52.66+0,7021450.871:51.002:52.053:52.66


<< TOP >>
Programmanr. 22
13-5-2018
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m150m200m
1.Koen KosterHzpc2:15.301999005172:23.89+0,7268831.951:09.451:46.132:23.89
2.Luca JanssenMosa~Regio2:46.922004032372:39.78+0,7450236.081:16.071:57.842:39.78
3.Jim EmmersOverpeltse Zwemvereniging2:38.14OZV/10252/022:45.06+0,7345636.431:18.342:01.422:45.06
4.Kevin MeuwissenHellas-Glana2:49.591995024852:49.30+0,6942235.051:18.462:03.582:49.30
5.Remy VaneZ & PC De Zeeuwse Kust 12:45.042002020632:50.65+0,7441237.361:21.522:06.082:50.65
6.Sven KoningsKon. AZ 18702:50.122002043912:51.74+0,7840438.071:22.392:06.892:51.74
7.Tim SonnemansRzl2:47.601994030172:52.04+0,7440237.471:22.172:07.612:52.04
8.Ivar KoevoetV.Z.V. Njord3:01.042002001852:52.73+0,8339839.051:24.902:09.672:52.73
9.Matthijs RisseeuwDe IJsselmeeuwen2:50.162000037373:01.35+0,6634440.641:27.752:15.273:01.35
10.Jasper Willigde watervogels2:59.282001047573:01.58+0,7034240.941:27.052:14.403:01.58
11.Joris KnoopsRz3:01.072001012673:03.51+0,7633240.621:27.972:16.213:03.51
12.Dave ten BrinkPsv3:15.462005012253:03.75+0,7033043.281:31.112:19.013:03.75
13.Xavi LaumenZv Kimbria2:51.572003003933:06.1431839.551:26.462:14.983:06.14
14.Timo KaanenHellas-Glana3:06.442005000533:06.62+0,7631542.221:30.562:18.353:06.62
15.Tim van den HeuvelZV De Meer3:16.162004008253:10.92+0,8329441.111:30.812:20.913:10.92
16.Yuri WasserPsv3:34.132003013273:13.16+0,6728445.041:34.562:24.783:13.16
17.Kyle SandersReSet (SG)3:17.382003003413:14.84+0,7427742.151:30.842:23.053:14.84
18.Alrik van EeghemHellas-Glana3:25.232006004713:14.9927644.221:35.452:27.193:14.99
19.Jacques VerrietV.Z.V. Njord3:11.521970010393:20.12+0,7625644.931:37.172:28.783:20.12
20.Christopher SchefferDe IJsselmeeuwen3:14.052003031853:20.47+0,9225443.791:34.522:26.753:20.47
21.Mischa RitzenZV De Aalscholver3:17.882005008973:22.9724543.081:35.032:28.173:22.97
22.Jurre VeldhuijsenHellas-Glana3:40.922004006033:23.12+0,8224447.241:40.202:32.173:23.12
23.Stan KepersHellas-Glana3:45.362005010633:26.45+0,8123348.351:41.122:34.403:26.45
24.Max Ketelaarssgpatrick-deroersoppers3:27.732005003453:35.17+0,8320647.991:42.922:38.173:35.17
DISMerijn MansveldersV.Z.V. NjordNT200502449+0,64
SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt gemaakt.


<< TOP >>
Programmanr. 23
13-5-2018
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Ylva KoningsHellas-Glana1:28.242007001481:24.99+0,6932041.741:24.99
2.Suze CreemersHellas-Glana1:28.422007007381:25.11+0,6831841.121:25.11
3.Britt ColijnZV De Aalscholver1:31.452007005441:26.77+0,7030143.141:26.77
4.Aukje GrijseelsKon. AZ 18701:25.782007012081:27.70+0,5929141.081:27.70
5.Pien de LangeSbc20001:27.872007008341:28.97+0,6827943.791:28.97
6.Isa JansenSbc20001:26.842007011761:29.47+0,7427444.401:29.47
7.Lisa RobertsHellas-Glana1:52.962007001701:29.92+0,6627043.331:29.92
8.Rhodee van den HamZwemvereniging Hoogland1:33.122007000901:32.30+0,6925045.771:32.30
9.Bo PeetersZ & PC De Zeeuwse Kust 11:29.072007008281:32.50+0,6324844.051:32.50
10.Livia GroenewegenPsv1:29.112007002441:32.79+0,7924644.601:32.79
11.Lieke DuijnkerkeZ & PC De Zeeuwse Kust 11:31.842007004681:34.30+0,7523446.831:34.30
12.Marith EwijkTrb/Res1:32.392008014141:35.12+0,6722847.231:35.12
13.Carlijn de DauwSbc20001:38.312007023861:36.77+0,6021747.891:36.77
14.Moon GeurtsNoord Limburg(SG)NT2007023661:37.63+1,0721148.461:37.63
15.Tasnim BezbizSwnz (Sg)1:35.412007004921:38.66+0,8620448.031:38.66
16.Naia BroedersZPC Nederweert1:42.202008005121:41.01+0,6819049.431:41.01
17.Lotte Frissensgpatrick-deroersoppers1:41.032007013541:42.14+0,6018450.021:42.14
18.Lotje KoenraadsSbc20001:40.852009008961:43.22+0,6517952.151:43.22
19.Lieze BerschSbc20001:40.192008005361:43.42+0,8017750.201:43.42
20.Jinte HurkmansTrb/Res1:39.602007016141:43.45+0,5817750.721:43.45
21.Elise van der WielenOlympia1:43.542007003461:45.35+0,8116850.541:45.35
22.Anne-Marie PaulissenZv Kimbria1:51.002007007201:47.68+0,6815751.521:47.68
23.Jip PeetersZ & PC De Zeeuwse Kust 11:47.492009001601:48.26+0,8815553.701:48.26
24.Vivian BoetzkesPsv1:42.802008014861:48.41+0,6815452.591:48.41
25.Narkeasha PetersonZ & PC De Zeeuwse Kust 11:42.482008005761:48.82+0,8215254.601:48.82
26.Luus Gielenssgpatrick-deroersoppers1:45.112009001381:49.26+0,9115151.611:49.26
27.Daphne van der WielenOlympia1:44.022008002201:50.30+0,7414651.931:50.30
28.Yara van AsselenZV De Aalscholver1:50.002009004081:50.66+0,6814554.301:50.66
29.Fiene MekersPsv1:47.092008016221:51.23+1,0214351.551:51.23
30.Jolijn HurkmansTrb/Res1:51.732007016161:53.42+0,5913555.071:53.42
31.Sione LatuheruZ & PC De Zeeuwse Kust 11:51.082008014281:53.7513354.481:53.75
32.Nieke BarrinkTrb/Res1:58.372009011721:55.12+0,8212955.121:55.12
33.Dewy van SandwijkOlympia2:02.312007012662:05.70+0,70991:01.972:05.70
34.Noa van HapertPsvNT2009012142:07.98+0,65941:01.872:07.98
35.Jenna GorterZV De Aalscholver2:24.94200702746S92:08.01+0,861541:04.072:08.01
36.Kim TheunsTrb/ResNT2007033222:13.99+0,54821:03.462:13.99
37.Louisa BouwmanPsv2:09.402008024602:21.49+0,88691:09.172:21.49
DISJessy van VlimmerenHieronymus1:42.36200801452+0,43
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen).
DISElena LunsinghTrb/Res1:48.25200802228+0,72
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder het keerpunt in te zetten.
DISTess van der SpankTrb/ResNT200802226+0,74
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., + RF
DISLiza TheunsTrb/Res1:39.67200702172+0,69
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen).
DISJosefien StrooZ & PC De Zeeuwse Kust 11:56.57200800578+0,74
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder het keerpunt in te zetten.
AFGEMSenna van LaarZV De Aalscholver1:32.87200700726


<< TOP >>
Programmanr. 24
13-5-2018
Jongens, 100m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m
1.Rinz van der StaalAquaDream1:22.342007002791:23.06+0,6824541.091:23.06
2.Mats ReumkensHellas-Glana1:32.342007005331:27.67+0,7120842.861:27.67
3.Jorn SprunkenHzpc1:27.892008004811:29.44+0,6019643.091:29.44
4.Mathijs TakkenOlympia1:30.852007002291:31.07+0,6818644.311:31.07
5.Max VerschuurZV De Aalscholver1:27.502007024551:31.69+0,7118245.311:31.69
6.Erekle PapunashviliZ & PC De Zeeuwse Kust 11:30.782007010071:34.27+0,6516745.101:34.27
7.Ario MirzaKon. AZ 18701:34.182008011751:35.14+0,6016347.931:35.14
8.Delano van der WegenHieronymus1:35.272008019411:37.58+0,4415147.161:37.58
9.Rick van MeenenOlympia1:36.762007000591:38.95+0,7114548.271:38.95
10.Stephan SjeptoeraNoord Limburg(SG)NT2008008711:42.44+0,6013050.341:42.44
11.Jannick van EeghemHellas-Glana1:58.472008001471:44.23+0,8712450.091:44.23
12.Aiden RoosPsv1:53.812008011011:47.04+1,4911452.631:47.04
13.Matteo Van HamOverpeltse Zwemvereniging1:46.70OZV/11033/071:49.09+0,7910853.821:49.09
14.Justen BeekmanNoord Limburg(SG)NT2009007651:57.49+0,728655.871:57.49
15.Johan PaulissenZv KimbriaNT2008011352:13.36+1,27591:01.152:13.36
16.Yannick CreemersHellas-GlanaNT2008010312:15.20+0,87572:15.20
AFGEMSenn RuttenHellas-Glana1:43.15200700629
AFGEMJavier Vela MesaPsv1:42.43200801809
AFGEMLuuk HommenZV De Aalscholver1:31.00200702781


<< TOP >>
Programmanr. 25
13-5-2018
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m150m200m
1.Lonneke KampmanPsv2:16.032001001462:13.63+0,7660431.321:05.731:40.512:13.63
2.Selene WortelHieronymus2:07.531997006542:13.98+0,6960030.901:06.621:41.562:13.98
3.Babet de VoogdZ & PC De Zeeuwse Kust 12:12.812003013622:14.79+0,7058931.291:05.921:41.022:14.79
4.Kim RebergenHellas-Glana2:17.292001006762:15.02+0,7258631.931:06.131:40.832:15.02
5.Bridget de BatZ & PC De Zeeuwse Kust 12:14.312004003822:19.59+0,8253031.401:06.751:43.282:19.59
6.Christel BrugmansHieronymus2:12.552000056022:20.14+0,7652432.781:08.621:45.602:20.14
7.Luka de NeefAquaDream2:20.882004018242:22.29+0,4450132.751:09.901:46.002:22.29
8.Naomi PolinderZv 442:15.962003000202:22.82+0,6849531.391:07.761:45.202:22.82
9.Zara GovaersDe IJsselmeeuwen2:21.672004012722:24.02+0,7248332.131:08.791:47.122:24.02
10.Luca van GemertPsv2:22.192001016362:25.42+0,7746932.201:09.201:47.562:25.42
11.Vera WeijzenZwemclub Eijsden2:32.182001009802:27.29+0,7945131.611:08.541:47.092:27.29
12.Welmoed DoornbosDe IJsselmeeuwen2:16.752002033522:27.68+0,7044833.021:10.441:48.842:27.68
13.Esmee KokDe Ward2:25.982003023362:28.81+0,7943833.851:11.381:50.992:28.81
14.Britt BakersSwnz (Sg)2:30.752004032582:30.70+0,7342133.901:11.721:51.902:30.70
15.Nienke van den HoutHieronymus2:31.742004036702:31.98+0,7641135.761:15.261:55.372:31.98
16.Lieke LankesMosa~Regio2:34.042005011282:32.46+0,6940733.561:12.321:52.582:32.46
17.Nienke TimmermansZwemclub Eijsden2:36.882004049322:34.2039334.721:14.631:56.252:34.20
18.Cynthia KuglerHellas-Glana2:36.772004000202:35.16+0,8038634.791:13.911:54.902:35.16
19.Mare HeiteDe IJsselmeeuwen2:29.952003029862:36.27+0,8337835.111:14.981:56.312:36.27
20.Anouck RomeijnsenZ & PC De Zeeuwse Kust 12:37.012004028082:36.94+0,8137336.381:16.951:58.072:36.94
21.Michelle van VelthovenDe Treffers3:09.822003005842:37.19+1,0237135.211:14.921:57.392:37.19
22.Naomi van der SluisDe Eerste Kolk2:58.292004028242:39.43+0,7435635.801:16.861:59.462:39.43
23.Anouk HackenSwnz (Sg)2:45.132004044182:40.45+0,7134936.441:18.872:00.612:40.45
24.Kimberly GeenePsv2:56.962005015382:40.48+0,9334936.791:18.301:59.952:40.48
25.Sofie SterkKon. AZ 18702:45.382003029722:44.69+0,7932337.441:20.812:04.492:44.69
26.Britt SiemerinkZeps2:50.422006007142:46.00+0,7131538.241:21.592:05.792:46.00
27.Michelle van den BergZv 442:44.442005002862:49.73+0,8629537.781:21.902:06.992:49.73
28.Puk LubbersZv 442:40.522006008322:50.24+0,7629236.221:20.962:06.872:50.24
29.Julia van der SandePsv3:05.962006021522:52.33+0,8128239.791:24.702:12.162:52.33
30.Lotte AufderhaarDe Grunte2:50.552006016622:54.85+0,6827037.981:23.252:10.222:54.85
31.Iris VerheijSwnz (Sg)3:10.882004008542:55.68+0,7826637.531:22.022:08.412:55.68
32.Isabel BronZV De Aalscholver2:59.372006023782:58.70+0,7925340.391:25.952:13.532:58.70
33.Michelle SteltenpoolSbc20002:56.592006007502:59.3025039.511:25.882:13.742:59.30
34.Lisa HoebeZC Valkenburg2:56.622002058983:00.09+0,7424741.851:29.412:18.863:00.09
35.Róza BenseZV De Aalscholver2:50.852006008503:00.46+0,7224541.291:27.572:15.683:00.46
36.Karlijn van HugtenDzt'623:10.582006025883:06.52+0,7722240.001:27.452:16.793:06.52
37.Zoya van BeekZeps3:21.552003031783:08.48+0,8121541.561:29.402:19.943:08.48
38.Priscilla RuchtieKon. AZ 18703:22.352006021483:17.98+0,7518645.761:37.372:28.963:17.98
39.Annelieke VerrietV.Z.V. Njord3:17.802003005523:19.78+0,8418143.251:34.582:28.583:19.78
40.Fabienne Verriet-RegensburgV.Z.V. Njord3:39.531975004283:50.87+0,8611750.481:49.082:50.033:50.87
AFGEMNoor VermeerSbc20002:42.02200600752


<< TOP >>
Programmanr. 26
13-5-2018
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m150m200m
1.Arne VriensArendonkse Zwemvereniging2:06.19AZV/10147/022:03.50+0,7456328.2359.311:31.212:03.50
2.Raf HendriksHellas-Glana2:03.802001008792:04.36+0,7555228.871:00.551:33.172:04.36
3.Mike GerritsenArendonkse Zwemvereniging2:04.882003040132:05.18+0,7254128.391:00.091:32.862:05.18
4.Lars KerremansHellas-Glana2:08.732001003052:07.71+0,6550928.601:01.731:36.352:07.71
5.Pieter WissePsv2:09.632004007792:08.30+0,8850228.551:01.041:34.812:08.30
6.Bram VerkuijlenPsv2:14.002004013812:12.55+0,8445629.741:04.041:39.112:12.55
7.Serge KnopsHellas-Glana2:17.722004038672:15.94+0,6642231.791:06.601:41.722:15.94
8.Joost SchuurmansHellas-Glana2:21.442004005432:16.09+0,7642131.531:06.541:42.102:16.09
9.Anne KraaiDe IJsselmeeuwen2:06.082001043112:16.67+0,7341628.951:02.801:38.932:16.67
10.Richard van der HorstZV De Meer2:13.441997001792:16.7941530.201:04.841:40.362:16.79
11.Calvin de KleijnKon. AZ 18702:12.082000055852:17.87+0,8540530.261:04.471:40.732:17.87
12.Joey de GrootZV De Aalscholver2:10.502003035872:19.10+0,7639428.871:03.061:41.432:19.10
13.Sigsten JonkmanZ & PC De Zeeuwse Kust 12:18.782005005232:21.55+0,6937431.331:08.101:45.762:21.55
14.Justin JansenZV De Aalscholver2:13.892003020792:22.03+0,7637032.081:08.471:45.962:22.03
15.Luka GeraerdsHellas-Glana2:27.852005020772:23.3536033.591:11.281:50.152:23.35
16.Lennard ArtsDzt'622:18.172000048552:24.23+0,7435432.341:08.331:45.322:24.23
17.Thijn BergmanV.Z.V. Njord2:26.182003027132:24.59+0,8135132.061:09.191:47.882:24.59
18.Tom van den Akkersgpatrick-deroersoppers2:27.322002046532:24.92+0,6734932.501:09.901:48.182:24.92
19.Marcos de Inda DaniDe Treffers2:32.512002025372:26.97+0,8133432.241:08.841:48.092:26.97
20.Dave RookKon. AZ 18702:17.752002043552:27.82+0,8832932.281:09.931:49.342:27.82
21.Niels van MoorselDzt'62NT2000012032:28.33+0,7832533.901:11.261:49.892:28.33
22.Shawn KlasKon. AZ 18702:55.012004020052:28.47+0,7932431.971:09.261:49.822:28.47
23.Nick HendrickxReSet (SG)2:32.182004010252:31.57+0,7430533.231:11.811:52.502:31.57
24.Job KalfZV De Aalscholver2:34.411999050452:31.88+0,7130333.781:13.351:53.842:31.88
25.Splinter DoornbosDe IJsselmeeuwen2:30.632004022552:34.47+0,6828836.011:16.141:57.252:34.47
26.Kylian OosterveenZ & PC De Zeeuwse Kust 12:29.622006006512:34.76+0,8328633.921:13.161:54.372:34.76
27.William KragtZv 442:32.592005031332:37.73+0,7927036.361:17.351:59.002:37.73
28.Luuk Bogaertde watervogels2:39.782005032032:40.85+0,8825534.191:14.751:58.552:40.85
29.Lars ServaasPsv2:37.982006003772:40.88+0,7025536.501:17.741:59.922:40.88
30.Faisal LaghrichKon. AZ 1870NT2003018852:43.92+0,8324135.321:16.631:59.832:43.92
31.Tim van den HeuvelZV De Meer2:53.882004008252:49.96+0,7821638.401:22.392:07.822:49.96
32.Wouter Willigde watervogels2:49.732005027852:51.39+0,6521138.231:20.482:06.332:51.39
33.Rade ObradovicKon. AZ 1870NT1988062612:52.86+0,8220532.201:15.732:06.572:52.86
34.Boaz SchuurmanZv 442:47.382006000612:53.14+0,852041:22.862:08.972:53.14
35.Thom MaassenPsv3:00.432005012092:56.66+0,7519238.391:24.262:11.882:56.66
36.Jaimie van AsselenZV De Aalscholver3:25.002006025353:22.21+0,5912843.051:36.832:33.153:22.21
37.Jasper VerrietV.Z.V. Njord3:40.132005004513:56.80+0,948049.261:51.582:54.613:56.80


<< TOP >>
Programmanr. 27
13-5-2018
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m150m200m
1.Serafina VlijtHzpc2:21.631998011422:30.93+0,8252632.641:10.431:50.072:30.93
2.Manon KosterHzpc2:24.421997013122:31.71+0,7951832.911:11.291:51.092:31.71
3.Judith HoutvastHellas-Glana2:35.882003007142:35.69+0,7347932.751:13.801:55.202:35.69
4.Nikki SmeetsHellas-Glana2:50.492002000802:42.13+0,7442433.671:14.341:57.102:42.13
*
5.Liselotte JolingPsv2:43.121975002682:43.74+0,8941235.611:17.021:59.992:43.74
6.Emma VerhofstadMosa~Regio2:53.862004036202:53.83+0,7434436.021:20.972:07.432:53.83
7.Félinn van LiendenHieronymus3:22.502006020383:21.03+0,6922243.771:33.812:25.763:21.03


<< TOP >>
Programmanr. 28
13-5-2018
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT50m100m150m200m
1.Lucas PetersPsv2:25.232003013252:23.41+0,7147031.221:07.881:45.992:23.41
2.Maikel van der LindenZv Kimbria2:26.962000037972:28.89+0,6942031.081:09.731:48.872:28.89
3.Ian SandersHellas-Glana2:26.602001003732:32.49+0,7039132.151:10.301:51.552:32.49
4.Lars HilkensRz2:41.032002011652:40.82+0,7533334.031:14.781:58.582:40.82
5.Koen Wijnandssgpatrick-deroersoppers2:46.401998002472:48.20+0,6829130.191:07.971:57.192:48.20
6.Robin van den BergZv 443:02.292004006992:50.17+0,7528133.691:16.192:05.612:50.17
7.Ivar KoevoetV.Z.V. Njord3:31.402002001852:56.3925334.341:18.352:06.302:56.39
AFGEMStijn WildschutZ & PC De Zeeuwse Kust 12:49.26200201247


<< TOP >>
Programmanr. 29
13-5-2018
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Ylva KoningsHellas-Glana39.3720070014837.97266
2.Yara MelsTrb/Res37.0320070023238.13+0,70263
3.Aukje GrijseelsKon. AZ 187039.4020070120839.13+0,66243
4.Pien de LangeSbc200040.6620070083443.71+0,71175
5.Tasnim BezbizSwnz (Sg)42.8820070049244.14+0,86170
6.Britt ColijnZV De Aalscholver44.2220070054444.24168
7.Rhodee van den HamZwemvereniging Hoogland44.4020070009045.00+0,74160
8.Elske van der VenTrb/Res46.9320080090445.45+0,79155
9.Jinte HurkmansTrb/Res44.6320070161446.20148
10.Carlijn de DauwSbc200047.0620070238646.41+0,73146
11.Marith EwijkTrb/Res46.7520080141446.88+0,92142
12.Julia de GrootPsv46.9420070223647.19+0,78139
13.Hannah ThijsOverpeltse ZwemverenigingNTOZV/21043/0848.07131
14.Anne-Marie PaulissenZv Kimbria49.0020070072048.12+0,80131
15.Jolijn HurkmansTrb/Res47.4820070161648.83+0,80125
16.Juul SchellekensSwnz (Sg)48.1720070139249.17+0,81123
17.Emma Ketelaarssgpatrick-deroersoppers48.0120080035449.44121
18.Fieke BerschSbc200048.2720070117849.61119
19.Myla KlaassenNoord Limburg(SG)NT20090011049.83+0,74118
20.Jessy van VlimmerenHieronymus46.7820080145250.36114
21.Aniek LuebPsv59.1920070084450.46+0,90113
22.Myrthe SteltenHellas-Glana46.5920090023450.54+0,80113
23.Elise van der WielenOlympia49.6720070034650.66112
24.Karlijn van der SchrierHieronymus53.3520090083451.56106
25.Lotte Frissensgpatrick-deroersoppersNT20070135451.65+0,76106
26.Jorien ClaesOverpeltse ZwemverenigingNTOZV/21041/0851.67+0,97106
27.Moon GeurtsNoord Limburg(SG)NT20070236651.81+0,91105
28.Phyllis LegeinPsv50.0520080139652.02+0,94104
29.Wendy HuangPsvNT20080151052.15+1,07103
30.Anique PolinderZv 4450.2520080000852.27102
31.Liza TheunsTrb/Res48.9920070217253.44+0,8096
32.Daphne van der WielenOlympia50.4320080022055.77+0,7684
33.Dewy van SandwijkOlympia53.2020070126655.87+0,9184
34.Eliza VandammeOverpeltse ZwemverenigingNTOZV/21044/0956.45+1,3481
35.Elena LunsinghTrb/Res53.8420080222858.91+0,7671
36.Yara van AsselenZV De AalscholverNT2009004081:00.04+0,6967
37.Noa van HapertPsv57.512009012141:05.2153
38.Jenna GorterZV De Aalscholver1:08.46200702746S91:09.57+0,9296
39.Norah van PeerAquaDreamNT2008018181:11.3240
DISTess van der SpankTrb/ResNT200802226
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMSenna van LaarZV De Aalscholver42.45200700726


<< TOP >>
Programmanr. 30
13-5-2018
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Rinz van der StaalAquaDream35.5820070027934.90+0,72265
2.Tim van RooijPsv38.4520070012935.88244
3.Jorn SprunkenHzpc39.9920080048139.66+0,78181
4.Max VerschuurZV De Aalscholver48.4920070245541.60+0,67157
5.Mats ReumkensHellas-Glana45.1220070053342.79144
6.Mathijs TakkenOlympia42.7120070022944.30+0,77130
7.Ivan BachvarovPsv43.3320080032146.52+0,70112
8.Rick van MeenenOlympia45.5420070005947.43+1,00106
9.Kimi-Njordr JonkmanZ & PC De Zeeuwse Kust 148.8320070014950.0890
10.Jesse JacobsHzpc46.9920070040751.0785
11.Ario MirzaKon. AZ 1870NT20080117552.1080
12.Delano van der WegenHieronymus48.1920080194154.09+0,6871
13.Tim van RijnPsv49.8620080098354.20+0,6571
14.Stephan SjeptoeraNoord Limburg(SG)NT20080087154.6069
15.Matteo Van HamOverpeltse Zwemvereniging1:05.15OZV/11033/0757.05+0,8561
16.Justen BeekmanNoord Limburg(SG)NT2009007651:18.96+0,7823
17.Nicolai MatlaPsvNT2009010311:21.37+0,8221
AFGEMSenn RuttenHellas-Glana49.15200700629
AFGEMJones ChuangPsv42.75200801173


<< TOP >>
Programmanr. 31
13-5-2018
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Nora WeermanZv 4435.9620040062036.36+0,77533
2.Lynn MeijersHellas-Glana36.8019980373236.65+0,72520
3.Kim BecxHieronymus36.1920030276637.02+0,74505
4.Eva van ElsenPsv36.5719990302637.44+0,72488
5.Solenn HoebenHellas-Glana38.0620030360637.48+0,82487
Soraya WasserPsv38.3319990135837.48+0,71487
7.Janne SlegersTempo Valkenswaard37.9720040409037.67+0,72479
8.Whitney OdunzePsv37.1920040270438.09+0,76464
9.Melissa de LangZv 4436.4720000118638.30+0,75456
10.Anna TiemersmaZ & PC De Zeeuwse Kust 137.9620040068638.32+0,77455
11.Chantal van der HorstZV De Meer36.9219940061639.24+0,74424
12.Denice KoolmanZv 4436.9820020013239.43+0,71418
13.Vera WeijzenZwemclub Eijsden39.6320010098039.57+0,80414
14.Jasmijn de KokPsv40.5120010173439.67+0,66410
15.Anouk van HattumHellas-Glana40.5820060073839.82406
16.Nadège van MeeterenZV De Meer37.9019740073640.22+0,82394
17.Nienke van den HoutHieronymus38.8320040367041.11+0,76369
18.Anouk HackenSwnz (Sg)42.1020040441841.90+0,73348
19.Victoria ThielZwemclub Eijsden42.7820040134242.08+0,78344
20.Zoë SendenZv Kimbria42.5120040013242.31338
21.Lev ScheepersDe Rijn42.1620050127042.61+0,72331
22.Fenna HeylighenHellas-Glana46.1420060208643.85+0,63304
23.Britt SiemerinkZeps41.9420060071443.92302
24.Meike BliekHellas-Glana43.9720060041244.08+0,75299
25.Julia VrolijkDe IJsselmeeuwen41.9120030233044.28+0,85295
26.Selena MikulicZC Valkenburg50.0120000239445.32+0,77275
27.Claire AlizéPsv45.1520060110445.41274
28.Amber SaabeelAquaDream44.1620050383845.43+0,63273
29.Michelle SteltenpoolSbc200045.1520060075045.68+0,84269
30.Amber SchefferDe IJsselmeeuwen44.2620050271645.76+0,77267
31.Luca LevensTrb/Res45.8720040267246.78+0,87250
32.Jacqueline Houbensgpatrick-deroersoppers50.1120060066246.86+0,69249
33.Tara GoorenNoord Limburg(SG)52.5720060027849.96205
34.Esma KayhanDe IJsselmeeuwen49.4520060130251.78+0,83185
35.Senna levensTrb/Res50.1720060253852.00+0,81182
36.Femke van de KoeveringDe Treffers51.7520060379054.62157
37.Khiara SingodikromoKon. AZ 187052.5220060360254.64+0,71157
AFGEMSanne LukkenPsv37.52200400030
AFGEMEsmee BakersSwnz (Sg)43.91200203758
AFGEMTinisha CremersAquaDream48.89200005812


<< TOP >>
Programmanr. 32
13-5-2018
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Timo SpaansPsv30.5920020108730.63642
2.Björn PiketHzpc30.2219960213331.55+0,70587
3.Stefan TeleyRzl31.1819910715331.59+0,78585
4.Tim SonnemansRzl31.5519940301731.71+0,72578
5.Ian SandersHellas-Glana32.2120010037332.53536
6.Nick van IrselSbc200032.7020000038332.63+0,72531
7.Luuk SmitsTempo Valkenswaard32.8220000101532.68+0,77528
8.Koen de GrootZwemclub Eijsden34.6420040105934.39+0,72453
9.Joost SchepersDe Rijn33.9819990101734.68+0,69442
10.Sven KoningsKon. AZ 187034.0920020439134.74+0,61440
11.Luka BouwmanPsv36.0920020111934.77+0,67439
12.Richard van der HorstZV De Meer34.5219970017934.82437
13.Sip BeckmannPsv37.6820020201934.89434
14.Jim EmmersOverpeltse ZwemverenigingNTOZV/10252/0234.96432
15.Kazik HuibersKon. AZ 187034.3220020456535.23+0,76422
16.Koen Wijnandssgpatrick-deroersoppers35.8519980024735.47+0,65413
17.Remy VaneZ & PC De Zeeuwse Kust 135.2020020206335.68+0,72406
18.Wessel HeijnemansHieronymus34.6020030135335.98+0,67396
19.Arne VermeireOverpeltse Zwemvereniging35.87OZV/11028/0236.03+0,67394
20.Xavi LaumenZv Kimbria34.2720030039336.06+0,76393
21.Joris KnoopsRz35.5120010126736.38+0,76383
22.Cas PolmanDe Ward36.4420020283536.92+0,70366
23.Robin HermansTrb/Res35.0919940098737.17+0,74359
24.Aidan AndersenTrb/Res35.2120030282937.46+0,65351
25.Tim van den HeuvelZV De Meer40.4120040082538.63+0,81320
26.Lars BulmanAquaDream41.4620060012538.70+0,67318
27.Anouar VisserZV De Aalscholver37.5920030182938.86+0,51314
28.Matthijs RisseeuwDe IJsselmeeuwen35.6420000373739.37+0,65302
29.Kyan LevensTrb/Res37.6920020286939.41+0,58301
30.Wout van DijkDbd42.0019620014540.41+0,85279
Giljano PalmKon. AZ 187041.5520040363740.41+0,81279
32.Yorick RomeijnDe IJsselmeeuwen37.9320040264140.45+0,86279
33.Floris van VulpenZV De Meer43.5320030194340.90+0,83270
34.Davut TastanNoord Limburg(SG)NT20040246741.15+0,82265
35.Kyle SandersReSet (SG)41.8420030034141.23+0,60263
Jacques VerrietV.Z.V. Njord39.6019700103941.23+0,44263
37.Mart LinthorstZwemvereniging Hoogland41.4820010437741.29+0,85262
38.Yuri WasserPsv42.2620030132741.60256
39.Timo KaanenHellas-Glana41.3720050005341.82+0,78252
40.Rico MeijllPsv44.8720050064342.14+0,84246
41.Mischa RitzenZV De Aalscholver42.4820050089743.06+0,96231
42.Ferre PittieZwemclub Eijsden42.4220030203343.31+0,73227
43.Kiran de WitDe Ward42.5720050058345.12+0,78201
44.Merijn MansveldersV.Z.V. Njord45.2820050244945.94+0,70190
45.Stan KepersHellas-Glana46.9620050106348.69+0,82160
46.Alexander TöpferPsv49.3420050130549.02+0,77157
47.Jaimie van AsselenZV De Aalscholver48.1620060253551.46+0,54135
AFGEMMartijn RookKon. AZ 1870NT200502411
AFGEMBart de BruijnAquaDream36.01200004177


<< TOP >>
Programmanr. 33
13-5-2018
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Soraya WasserPsv32.8319990135832.87+0,74558
2.Merel MustersPsv33.7420030404233.45+0,72529
3.Anastasia RenssenTrb/Res32.8020020258833.78+0,62514
4.Zara GovaersDe IJsselmeeuwen33.4720040127235.41+0,66446
5.Juline van MeeterenZV De Meer35.9620030040636.34+0,67413
6.Isabella CastelijnsHieronymus33.9120010596236.43+0,61410
7.Merel van den HeuvelZV De Meer39.5420020178436.68+0,67402
8.Britt HoogstedeDe Rijn35.8020020041636.87+0,68395
9.Julia van SlounHellas-Glana35.8920050047837.37+0,71380
10.Cynthia KoolmanZv 4435.8420030023237.59+0,66373
11.Lisa ChristiaensHzpc37.9920040382838.07+0,69359
12.Renske MeulenbeldZV De Meer36.8620030098038.12+0,68358
13.Zoï van der StaakSwnz (Sg)37.2220010105438.20+0,68355
14.Michelle van VelthovenDe Treffers38.0620030058439.12+0,98331
15.Jasmijn PlasDe Grunte37.5720030038839.14+0,71330
16.Naomi RooijensDe Rijn39.3720060136239.22+0,59328
17.Valerie BakkerV.Z.V. Njord39.2120010367239.27+0,66327
18.Isabelle MeinemaZv 4438.1320050021640.49+0,82298
19.Evy KrempelSbc200041.0320060057840.56+0,68297
20.Calista LongRzl42.0920050447840.58+0,76297
21.Marit VermeulenSwnz (Sg)39.1020030060240.62+0,82296
22.Shanna JoppeZ & PC De Zeeuwse Kust 138.7420060118640.98+0,73288
23.Anouck RomeijnsenZ & PC De Zeeuwse Kust 138.4120040280841.30+0,74281
24.Puck van Rijnde watervogels41.6920060330241.31+0,63281
25.Lotte Cornelissende watervogels39.8220060118241.32+0,58281
26.Vera VergeestZPC De Rog Weert45.1520020601042.26+0,74263
27.Lise UrlingsHellas-Glana46.2020060192042.44259
28.Marit ZandinkDe IJsselmeeuwen42.4220060260842.84+0,59252
29.Doutsen DoornbosDe IJsselmeeuwen39.4220060261043.97+0,75233
30.Carmen PowellZv 4452.6420060245859.05+0,7596
AFGEMIlse VerheijZPC De Rog Weert33.21200300456


<< TOP >>
Programmanr. 34
13-5-2018
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Bobby van DijkDbd28.9620020015329.38+0,69548
2.Raf HendriksHellas-Glana29.4820010087930.71+0,49480
3.Tim Van LangendonckOverpeltse Zwemvereniging30.35OZV/11005/0231.61+0,65440
4.Bram van den BurgZC Valkenburg32.5720020309532.07+0,71421
5.Vincent van EmousAquapoldro31.1619980278333.06+0,65384
6.Djep DoreleijersTempo Valkenswaard35.2220000530533.71+0,75363
7.Younes DoudouhPsv34.5720020373533.77+0,71361
8.Stijn WildschutZ & PC De Zeeuwse Kust 133.8120020124734.10+0,73350
9.Kjell ReumkensHellas-Glana35.0220040138534.29+0,71345
10.Vince van der PalDe Grunte32.3520040186934.62+0,78335
11.David GroenewegenPsv36.0820040046934.91+0,65327
12.Tom van MarumZwemclub Eijsden36.5320030144735.18+0,65319
13.Ian van der PalDe Grunte32.7220020364535.36+0,64314
14.Guus van WanroijZwemclub Eijsden38.4520030130935.47+0,60311
15.Timo LiebersPsv35.6120040203935.56+0,68309
16.Jurre VeldhuijsenHellas-Glana39.0920040060339.00+0,68234
17.Dylan OwensMosa~Regio40.7420040370539.57+0,61224
18.Stan HoutvastHellas-Glana41.7320050088340.70+0,72206
19.Rens MinkeDe Grunte44.7720060027543.58168
20.Mannan HandaPsv45.3720040246144.16+0,73161
AFGEMLex CarterHellas-Glana32.99200001275
AFGEMErwin MallensV.Z.V. Njord30.55199403097


<< TOP >>
Programmanr. 35
13-5-2018
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Serafina VlijtHzpc28.4419980114229.18+0,75587
2.Selene WortelHieronymus29.5919970065430.10+0,67535
3.Lindsey BerghuisZv 4429.6220030010430.47+0,73515
4.Nadja WortelHieronymus29.9919980079830.55+0,68511
5.Soraya WasserPsv30.2319990135831.58463
6.Nikki DoumaHellas-Glana30.4320010225231.70+0,84458
7.Manon van der WielenHzpc30.6820020055032.16+0,71438
8.Imke BeekmanHellas-Glana33.0820030195032.18+0,84438
9.Janne SlegersTempo Valkenswaard32.1820040409032.19+0,71437
10.Kayley Mc AteerZ&PV Nuenen33.4720030500032.23+0,70436
11.Naomi PolinderZv 4432.2720030002032.30+0,69433
12.Colinda van der ZandenNoord Limburg(SG)34.7020050261832.42+0,71428
13.Michelle van den HoofdakkerZv 4431.6720030270832.51+0,82424
14.Kim RebergenHellas-Glana32.4220010067632.58+0,77422
15.Selina JanssenSwnz (Sg)33.4819990597432.68+0,86418
16.Esther TiemersmaZ & PC De Zeeuwse Kust 132.0420020296232.76+0,81415
17.Femke de WitZPC Nederweert31.9520010218433.24397
18.Indy van LaarhovenAquaDream36.7220050071033.31+0,78394
19.Valerie van der VeldenPsv34.1720060086033.47+0,74389
20.Mexi KöstersZeps33.0620040130833.61384
21.Lorena DreschersHellas-Glana34.1620040136433.68+0,75382
22.Catalina ValenciaDe Rijn33.4720010553633.70+0,71381
23.Silke BliekHellas-Glana35.4420030194833.94+0,75373
24.Lisa VerheijSwnz (Sg)35.6620020262834.17+0,62365
25.Britt VandewalOverpeltse Zwemvereniging35.03OZV/21007/0334.18+0,81365
26.Amelie de JongeZV De Aalscholver34.4420020267834.46+0,84356
27.Rachelle LuimesHellas-Glana35.4620050065434.65+0,76350
28.Jessie BoddenZv Kimbria34.7420040165034.71349
29.Tess PijeKon. AZ 187034.4520050057634.88344
30.Zoë SendenZv Kimbria34.7720040013234.91+0,75343
31.Amy KieboomTrb/Res33.5519950258034.92+0,79342
32.Claartje RijkenSwnz (Sg)38.4320020491835.03+0,79339
33.Demi BramaZV De Aalscholver32.5120000356435.13+0,72336
34.Lianne PlasDe Grunte34.3920010121435.36+0,57330
35.Bibi de JongHieronymus35.7720040116435.66+0,76322
36.Eliza HamelinkPsv35.7720050211635.73+0,66320
37.Femke van DijkDe Krabben36.3720020380035.78318
38.Jade Geurtsde watervogels36.8920040227835.90+0,70315
39.Naomi van der SluisDe Eerste Kolk37.5420040282436.20+0,75307
40.Nienke TimmermansZwemclub Eijsden40.3920040493236.51+0,70300
41.Veerle van HugtenDzt'6238.9520050250836.57298
42.Naomi JanssenSwnz (Sg)36.2320040181636.67+0,78296
43.Demi GoosenSbc200035.4120020486836.74+0,83294
44.Kira KeijPsv36.3020030147636.75+0,66294
45.Hester MoeneDe Rijn37.5420050187836.94+0,52289
46.Lev ScheepersDe Rijn36.6920050127037.13+0,69285
47.Julia VrolijkDe IJsselmeeuwen35.9920030233037.20+0,63283
48.Isabella CastelijnsHieronymus33.3320010596237.21+0,69283
49.Félinn van LiendenHieronymus36.6820060203837.59+0,70275
50.Sofie SterkKon. AZ 187036.4420030297237.97+0,65266
51.Zoë de JongHieronymus37.7720050109238.63+0,83253
52.Mare HeiteDe IJsselmeeuwen35.3720030298638.72251
53.Ilse van HalDbd39.4720040437438.88+0,76248
54.Alyssa van der HeijdenHieronymus40.8820060350839.23+0,80241
55.Iris van der VeerPsv41.6820050215040.70+0,55216
56.Calista LongRzl43.5120050447841.20+0,74208
57.Daphne DamenPsv41.5820050153641.58+0,74203
58.Kimberly GeenePsv40.7020050153842.32+0,89192
59.Fenna HeylighenHellas-Glana44.2120060208642.54189
60.Isabel BronZV De Aalscholver44.9220060237843.91+0,82172
61.Evy KrempelSbc200041.5620060057844.76163
62.Lotte AufderhaarDe Grunte43.5520060166245.76+0,68152
63.Simone ZandinkDe IJsselmeeuwen44.8420040484246.21148
64.Lisa HoebeZC Valkenburg46.4320020589847.38+0,81137
65.Eva HavelaarDe Grunte44.9420060166048.10131
66.Annelieke VerrietV.Z.V. Njord47.0020030055250.00+0,87117
67.Wendy HoogkampTrb/Res45.8020050239850.38+0,75114
68.Femke van de KoeveringDe Treffers53.4620060379055.52+0,8385
DISEsmee KokDe Ward33.94200302336
AA - Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen).
NG.ZAEvi Kresinsgpatrick-deroersoppers48.94200500870


<< TOP >>
Programmanr. 36
13-5-2018
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Noa EversdijkZ & PC De Zeeuwse Kust 125.4619990359526.59+0,73600
2.Jelle DekkerDe Grunte27.7819990162127.00+0,72573
3.Alan SmeetsHellas-Glana27.1619840208927.68+0,76532
4.Jean Carlos de la CourtZV De Aalscholver26.8420000553927.99+0,68515
5.Yorick VisserZ & PC De Zeeuwse Kust 128.9220030195728.05+0,78511
6.Nino van BeekZeps28.5620020215328.25+0,69501
7.Lars GeuensOverpeltse Zwemvereniging28.99OZV/10262/0328.49+0,69488
8.Lars KerremansHellas-Glana29.3720010030528.50+1,17487
9.Ruben CuelenaereZ & PC De Zeeuwse Kust 128.1720010069528.53+0,81486
10.Maikel van der LindenZv Kimbria28.0820000379728.55485
11.Nick van IrselSbc200028.4020000038328.69+0,70478
12.Robin MeuwissenHellas-Glana29.9019960260129.08+0,61459
13.Kacper KasprzyckiPsv32.4020030431930.19+0,44410
14.Remy VaneZ & PC De Zeeuwse Kust 129.9420020206330.25+0,71408
15.Zenn DoreleijersTempo Valkenswaard34.2920020424331.99345
16.Ian van der PalDe Grunte31.1620020364532.53+0,88328
17.Roy ReijndersReSet (SG)32.4520000481132.65+0,82324
18.Luuk Kresinsgpatrick-deroersoppers32.1420030327532.85+0,60318
19.Timo LiebersPsv33.0220040203933.03+0,83313
20.Yuri WasserPsv34.0120030132733.37+0,65304
21.Joost SchuurmansHellas-Glana37.5620040054333.61+0,56297
22.Quint SwagtenRzl32.4920020114333.64+0,71296
23.Sigsten JonkmanZ & PC De Zeeuwse Kust 134.4020050052333.71+0,71295
24.Rade ObradovicKon. AZ 1870NT19880626133.86+0,85291
25.Younes DoudouhPsv32.3120020373534.00+0,71287
26.Ferre PittieZwemclub Eijsden35.9320030203334.65+0,70271
27.Tom BouwmansDzt'6238.0120050222938.31+0,75201
28.Faisal LaghrichKon. AZ 187038.7920030188538.33+0,74200
29.Kylian OosterveenZ & PC De Zeeuwse Kust 135.4420060065138.57+0,70197
30.Luka BericPsv44.1720060137740.94+0,79164
31.Pjotr BakkerZv 4440.2620050099941.06+0,67163
32.Milco MatlaPsv44.3120060055541.36+0,88159
33.Wouter Willigde watervogels41.2820050278541.37+0,82159
34.Luuk Bogaertde watervogels41.7020050320342.26+0,91150
35.Jef DieltiënsOverpeltse Zwemvereniging48.09OZV/11032/0546.11+0,77115
36.Luca AufderhaarDe Grunte48.9320060337550.26+0,7689
37.Loris KlippelDe KrabbenNT20060241950.56+0,6487
NG.ZAChris VerhoevenPsv33.53200400593
AFGEMFriso RonDe IJsselmeeuwen28.56200102631
AFGEMAnanye AchintyePsv30.81200202349


<< TOP >>
Programmanr. 37
13-5-2018
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Soraya WasserPsv27.8719990135827.78623
2.Loes GelissenHellas-Glana27.8620010216628.03+0,68607
3.Lotte PietermanZv 4426.8420030183828.05+0,73605
4.Eva van ElsenPsv28.1119990302628.27+0,73591
5.Tessa LoosAquaDream28.3220020060828.35+0,67586
6.Judith HoutvastHellas-Glana27.6920030071428.58+0,72572
7.Yana KorczynskiZwemclub Eijsden28.6020020219228.65+0,76568
8.Christel BrugmansHieronymus27.7220000560228.78+0,74561
9.Dyonne KlompZPC Nederweert29.3720040064229.22+1,05536
10.Babet de VoogdZ & PC De Zeeuwse Kust 128.8120030136229.29+0,45532
11.Luca van GemertPsv29.5120010163629.49+0,77521
12.Meral BakkerPsv29.8120020078829.78+0,78506
13.Welmoed DoornbosDe IJsselmeeuwen29.1120020335229.87+0,71501
14.Rune TheuwisOverpeltse Zwemvereniging29.72OZV/20261/0229.99+0,78495
15.Danielle MeinemaZv 4429.4420030053430.08+0,74491
16.Noor SegersOverpeltse Zwemvereniging31.65OZV/21026/0530.11+0,76490
17.Laura DekkerDe Grunte29.0420030165030.20+0,75485
18.Catalina ValenciaDe Rijn29.8220010553630.62+0,74465
19.Whitney OdunzePsv31.5120040270430.65+0,76464
20.Kayley Mc AteerZ&PV Nuenen30.5120030500030.83+0,92456
21.Iris le ClercqZPC De Rog Weert29.9920040140430.95+0,77451
22.Victoria ThielZwemclub Eijsden32.7620040134230.96+0,61450
23.Anouk van HattumHellas-Glana31.7920060073831.00+0,75449
24.Milou FischerZwemclub Eijsden31.2620020220031.02+0,79448
25.Jolijn LiezenZv 4430.5120050051831.10+0,71444
26.Nynke LuijtenDbd31.8020020386831.15442
27.Michelle van DijkDzt'6230.5319980656431.17+0,85441
28.Cynthia KuglerHellas-Glana31.0520040002031.27437
29.Britt HoogstedeDe Rijn30.7220020041631.31+0,64435
30.Merel van den HeuvelZV De Meer30.7720020178431.32+0,85435
31.Elisah VelgersdijkAquapoldro29.8420010243631.40+0,55432
32.Lynn MeijersHellas-Glana29.7719980373231.49+0,81428
33.Britt BakersSwnz (Sg)31.4520040325831.59+0,76424
34.Selina StokbroeckxRzl32.8120030533431.69+0,77420
35.Isa CoenenHellas-Glana33.0020030070431.99+0,73408
36.Veerle RiezebosZv 4431.3120060071232.07+0,89405
37.Eva Vullerssgpatrick-deroersoppers30.7519990184832.13+0,70403
38.Carlein PolinderZv 4431.4420060012832.24+0,84399
39.Yara WortelHieronymus33.1520030495432.50+0,92389
40.Luna van TilburgDe Krabben32.6720050216032.52+0,76389
Lianne KaanenHellas-Glana31.6120030070832.52389
Renske MeulenbeldZV De Meer31.2620030098032.52+0,55389
43.Gwen BillekensMosa~Regio35.5220030235632.60+0,79386
44.Michelle van VelthovenDe Treffers32.0220030058432.79+0,85379
45.Vivian GravemakerDe Rijn31.9820040005832.87+0,81376
46.Claire BamsZwemclub Eijsden34.9420060189432.99372
47.Lisanne van ElstDe Rijn32.3620030196433.07+0,72369
48.Indy MelsTrb/Res31.7620050135433.15367
49.Nina GeuensOverpeltse Zwemvereniging32.44OZV/21019/0633.22+0,78364
50.Zoï van der StaakSwnz (Sg)33.0920010105433.76347
51.Nena van der SteenSwnz (Sg)34.0820050111033.78+0,78347
52.Stella MikulicZC Valkenburg33.5420050045833.83+0,89345
53.Róza BenseZV De Aalscholver32.9020060085034.04+0,74339
54.Britt SlegersOverpeltse Zwemvereniging34.32OZV/21027/0534.09+0,79337
55.Nelle TheuwisOverpeltse Zwemvereniging33.60OZV/21011/0634.57+0,84323
56.Michelle van den BergZv 4434.0120050028634.60323
57.Iris VerheijSwnz (Sg)31.4520040085434.72+0,73319
58.Isabella GrijseelsKon. AZ 187034.0720050267834.75+0,79318
Sylvia KinZPC Nederweert35.0420050470834.75+0,98318
60.Claudia van GrevenbroekDe Ward34.3220040336634.76+0,88318
61.Emily VandammeOverpeltse Zwemvereniging40.05OZV/21022/0634.77+0,95318
62.Joy VerbakelDbd34.0020000670234.81+0,81317
63.Miya BègueZC Valkenburg37.1020060247434.83+0,83316
64.Danae SagonasV.Z.V. Njord34.7320040056434.88+0,82315
65.Meike BliekHellas-Glana33.7920060041235.09309
66.Iris ColsV.Z.V. Njord38.3820050317635.13+0,83308
67.Myrthe VosPsv36.9520060168435.14308
68.Calista LongRzl35.2720050447835.26+0,61305
69.Evi Kresinsgpatrick-deroersoppers36.1020050087035.36+0,80302
70.Sienna JanssenMosa~Regio36.5220060277435.69+0,75294
71.Calista CreemersNoord Limburg(SG)35.8920040186035.74293
72.Aniek HeinenDe IJsselmeeuwen34.0820050363636.54+1,00274
73.Vera VergeestZPC De Rog Weert35.1120020601036.62272
74.Kim BakkerZv 4434.2020060099437.01264
75.Isa VerhagenSwnz (Sg)37.6720060070837.09+0,87262
76.Naomi RooijensDe Rijn36.5020060136237.13+0,83261
77.Nori PlenckersKon. AZ 187035.2620030457837.52+0,77253
78.Demi NeessenZPC Nederweert36.9320060158237.75+0,94248
79.Karlijn van HugtenDzt'6237.2920060258837.95244
80.Priscilla RuchtieKon. AZ 187040.4820060214838.72230
81.Anne BeylemansOverpeltse Zwemvereniging41.88OZV/21030/0639.25+0,94221
82.Doutsen DoornbosDe IJsselmeeuwen36.8220060261039.87+0,75211
83.Khiara SingodikromoKon. AZ 187039.4520060360241.29+0,77190
84.Esma KayhanDe IJsselmeeuwen39.5020060130242.78+0,86171
85.Femke van de KoeveringDe Treffers44.6620060379042.94+0,68169
86.Senna levensTrb/Res43.3920060253846.33134
AFGEMEmma DamenDzt'6237.69200401388
AFGEMTinisha CremersAquaDream39.73200005812
AFGEMBritt CornelissensHellas-Glana27.52200000632


<< TOP >>
Programmanr. 38
13-5-2018
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


rangnaamverenigingintijdtijdRT
1.Richard RasmijnKon. AZ 187025.4619940648725.35+0,63561
2.Jean Carlos de la CourtZV De Aalscholver24.4920000553925.62+0,69544
3.Guillaume BamsZwemclub Eijsden26.0820020065125.97+0,78522
4.Bram van den BurgZC Valkenburg26.1020020309526.06+0,70517
5.Kevin MeuwissenHellas-Glana25.6919950248526.39497
6.Anne KraaiDe IJsselmeeuwen25.2920010431126.48+0,71492
7.Niels van MoorselDzt'6227.4020000120326.67+0,73482
8.Mees van WanroijZwemclub Eijsden27.5920020139326.70+0,56480
9.Joost SchepersDe Rijn26.3019990101726.91+0,70469
10.Aidan AndersenTrb/Res26.3520030282926.95467
11.Ticho SmitsDe Rijn26.7720000571927.03+0,76463
12.Jochem KampmanPsv27.5620020045327.08+0,74460
13.Robin MeuwissenHellas-Glana27.3819960260127.37446
14.Calvin de KleijnKon. AZ 187026.8920000558527.88+0,81422
15.Serge KnopsHellas-Glana27.6720040386727.98+0,71417
16.Sven KoningsKon. AZ 187027.2520020439128.09+0,81412
17.Tom van den Akkersgpatrick-deroersoppers29.4920020465328.46+1,94397
18.Justin JansenZV De Aalscholver27.8020030207928.49+0,77395
19.Teun van der SchrierHieronymus27.4420040362728.53+0,71394
20.Matthijs RisseeuwDe IJsselmeeuwen26.6620000373728.69+0,88387
21.Vincent van EmousAquapoldro27.2919980278328.83+0,77382
22.Luuk Kresinsgpatrick-deroersoppers28.6020030327528.87+0,83380
23.Sven van EeghemHellas-Glana29.1120040054128.92+0,83378
24.Yorick RomeijnDe IJsselmeeuwen27.8020040264128.94+0,87377
25.Anouar VisserZV De Aalscholver28.1020030182928.97+0,67376
26.Shawn KlasKon. AZ 187027.9720040200529.14+0,84369
27.Dave RookKon. AZ 187028.3320020435529.17+0,81368
28.Alan SmeetsHellas-Glana24.9219840208929.43+0,83359
29.Lennard ArtsDzt'6228.9320000485529.57+0,76354
Jasper Willigde watervogels29.3220010475729.57+0,76354
31.Robin van DijkZV De Aalscholver29.6319990445329.78+0,69346
32.Kevin RuykenDe Treffers32.7120010057929.88+0,76343
33.Roy ReijndersReSet (SG)29.0020000481129.94+0,78341
Sem BonteZ & PC De Zeeuwse Kust 130.4020040042729.94+0,75341
35.Giljano PalmKon. AZ 187030.8120040363730.12+0,87335
36.Guus van WanroijZwemclub Eijsden31.2120030130930.14+0,51334
37.Dave ten BrinkPsv31.7620050122530.37+0,69326
38.Mart LinthorstZwemvereniging Hoogland29.0020010437730.42325
39.Levi FaberAquapoldro31.0520040073331.32+0,75298
Tom van MarumZwemclub Eijsden31.2020030144731.32+0,71298
41.Daan TheuwisOverpeltse Zwemvereniging32.32OZV/10269/0431.95+0,80280
42.Splinter DoornbosDe IJsselmeeuwen30.6420040225532.49+0,58267
43.Christopher SchefferDe IJsselmeeuwen31.3220030318532.59+0,96264
Jurre VeldhuijsenHellas-Glana33.4420040060332.59264
45.Mannan HandaPsv35.2620040246132.92+0,61256
46.Mathijs BlokZwemclub Eijsden34.2320040243333.18+0,95250
47.Floris van VulpenZV De Meer33.8620030194333.37+0,82246
48.Hugo LamtinkZv 4431.9220050275933.88+0,80235
49.Giles WeijzenZwemclub Eijsden41.3420050110135.03+0,73213
50.Kiran de WitDe Ward33.9320050058335.04213
51.Boaz SchuurmanZv 4434.5520060006135.44205
52.Max Ketelaarssgpatrick-deroersoppers38.8920050034535.82+0,82199
53.Alrik van EeghemHellas-Glana38.1820060047135.85198
54.Thom MaassenPsv35.7820050120936.28+0,72191
55.Berend van der SchrierHieronymus35.9920060191537.16+1,63178
56.Rens MinkeDe Grunte36.5520060027537.25177
57.Jens ReindersZPC De Rog Weert37.5020060026537.74+0,70170
AFGEMMartijn RookKon. AZ 1870NT200502411